X
تبلیغات
رایتل

. WWW.NASSERIA.NET

یه کم بازتر فکر کن آقا و خانوم شایعه ساز

امروز شرایط و مسائلی که پیش اومد من و سوق داد به سمتی که بیام و بازم بگم اگه لازم باشه صد بار دیگه هم می گم تا شاید یه کم به خودمون بیایم و بفهمیم داریم چیکار می کنیم.

منظورم تو یا شما یا خودم نیست منظورم طرفدارای ناصر نیستن منظورم دشمنای ناصرم نیست منظورم با هممونه.

همه و همه!

تا کی باید سطحی فکر کرد؟

چرا ما اونقدری که حرف می زنیم تامل نمی کنیم؟

خدایی چند برابر فکر کردنمون حرف می زنیم؟

تو رو خدا یه دقیقه به جای حرف زدن سکوت کن و فکر کن.آخه با دشمنی کردن و چرندیات گفتن پشت سر دیگران به چی می تونیم برسیم؟ آیا با بدگویی و تخریب شخصیت و موقعیت یه نفر به کمالات ما اضافه می شه؟

واقعا این حسادت چه حسیه که باعث می شه چشمامون و ببندیم و دیگه هیچی و نبینیم و..

با کمال وقاحت برگشته می گه من خودم از تلویزیون شنیدم ناصر قرص اکس خورده !!! یه نگاه به چشمای ناصر بنداز واقعا ازش خجالت نمی کشی؟

ناصرعبداللهی

بابا دو دقیقه فکر کن بعد حرف بزن به خدا دروغ گفتن و شایعه ساختنم استعداد و هوش می خواد!

آخه شما بگین تلویزیون ما میاد یه خواننده یه هنرمند در سطح ناصر و با این همه محبوبیت اونم خواننده ای که سبک کارش پاپ معنوی بوده و برای ائمه اطهار هم می خونده رو خراب کنه و بگه ناصر عبداللهی بر اثر خوردن قرص اکس !!! به کما رفته و...!

خواهشا آقای راستگو یه بار دیگه این جمله ء مضحک و بخون.  به خدا قسم بچه ء ۵ ساله به این جمله می خنده!

واقعا به شخصیت خودت فکر نمی کنی به این که عقل و شعورت با همچین حرفی زیر سوال می ره؟

پزشکی قانونی اعلام کرده مسمویت دارویی داشته.آره اتفاقا می گن اوردوز کرده شیشه کشیده کرک کشیده تریاک مصرف کرده!!!

 حیف که الان حالش و ندارم بگردم اون صفحه ای رو که بیماری حاد کلیوی رو توضیح داده بود و پیدا کنم و آدرس شو بذارم اینجا برین بخونین(بعدا می ذارمش).اما تو اون صفحه توضیح داده اگر این بیماری بر اثر مسمومیت دارویی هم به فرض به وجود بیاد می تونه بر اثر استفاده ءبیش از حد داروهایی چون جنتامایسین یا پروفن و .. باشه نه دیازپام و چی چی پام !!! که توش تریاک باشه یا مواد مخدر ! بله می تونه مسمومیت دارویی باشه و ازدیاد پتاسیم می تونه کلیه ها رو از کار بندازه ....اما؟!!!

ای بابا اینقدر ناراحت آدمی هستی که ۴ تا زن داشته!

 خانوم فهیمه و خانوم فاطمه همسر اول و دوم ناصر هر دو در مراسمهای ایشون حضور داشتن اون دوتای دیگه کجا بودن؟ یا اون شیش تای دیگه؟ نکنه همه خانومهای بی شوهر تو مراسم همسرای ناصر بودن و ما خبر نداریم؟ آخه تو از کجا می دونی ناصر چند تا زن داشته رو پیشونیش نوشته بود یا پشت کمرش یه نوشته زده بود وقتی تو خیابون می رفت همه می خوندن(من ۴تا زن دارم!) ! آخه تا کی می خوای اینجوری ادامه بدی ؟ به چی می خوا ی برسی ؟ چطوری می خوای محبوبیت این آدم و با اون همه آدم تو تشییع و تدفینش زیر سوال ببری ؟ چطور می تونی جلوی این موج عجیب و بگیری موج محبوب شدن ناصر هر روز بیش از روز قبل؟

از طرفی دیگه یکی از دوستان وقتی ازم پرسید  ناصر واقعا دو بار ازدواج کرده بود و من تایید کردم با ناراحتی گفت خواهشا براش شایعه نسازین چرا خرابش می کنین و...

چه خراب کردنی ؟ مگه دو بار ازدواج کردن گناهه؟ !!!

نه اینجوری باشیم که واقعیت و نبینیم نه با دشمنی و حسادت هزار تا چرت و پرت دیگه رو هم بچسبونیم به واقعیت و ...

بله ناصر دوبار ازدواج کرده بود از همسر اولش به دلایلی که فقط به خودش و زنش مربوطه جدا شده بود مثل میلیونها نفر دیگه که تو این کره خاکی از همسراشون جدا می شن و این عیب نیست فقط عدم درک مشترک یا تفاهمه . و ۶ سال با همسر دوم خود زندگی کرد و ...

من از همسر دومش پرسیدم تو مراسم ارسباران تهران(شب هفتم) شاهد هم دارم گفتم ناصر همسر دیگه ای هم غیر از شما داره ؟ چشماش پر از اشک شد و گفت نه پرسیدم از فهیمه چرا جدا شد؟ گفت فهیمه خودش خواست چون ناصر یه شخصیت مردمی داشت و فهیمه نمی تونست تحمل کنه. گفتم شما چی ؟مشکلی باهاش نداشتی؟ خانوم عبداللهی اشکاش سرازیر شد و گفت نه من اصلا مشکلی با این اخلاقش نداشتم چون بهش اعتماد داشتم اون خیلی خوب و مهربون و شوخ بود همیشه من و با شوخیهاش و خنده هاش شاد می کرد اون یه فرشته بود که اومدذ تو زندگی من و رفت تا عمر دارم منتظرشم که برگرده و تا زنده ام رفتنش و باور نمی کنم!.

اینا فقط نقل قول بود از زبان خانوم ناصر نه هیچ چیز دیگه . من حرفی نمی زنم خودتون فکر کنین. اونوقت یکی برگشته به من می گه با کمال معذرت از شما و ناصر و خانوادش(این مرتیکهء مفنگی و زنش براش ارزش قائل نبود چشم نداشت ببینتش اونوقت  شما دارین خودتون و براش می کشین!)

فرمان فتحلیان تو مراسم تشییع رفت رو سن و مردم و قسم داد که برای ناصر شایعه نسازن گریه کرد و فریاد زد که ناصر حتی سیگارم نمی کشید.

فرمان فتحلیان در مراسم تشییع ناصر عبداللهی

اصلا فتحلیان پسر خاله ءناصرالکی داره ازش دفاع می کنه!تو اینجوری فکر کن .

حالا بیاین فرض کنیم ناصر گاه گداری مثلا یه سیگارم می کشیده از کی تا حالا سیگار کشیدن مدرک فسق و فجور یکی بوده که حالا واسه ناصر شده مدرک مثلا معتاد بودن؟ خدای من واقعا دردناکه .به خدا یه کم تامل می خواد آیا یک ذهن معتاد و وابسته به مواد مخدر می تونه تا این حد باز و پر شکوه عمل کنه ؟ آیا می تونه تا این حد تاثیر گذار باشه که حس معنوی صدا و آوای خوندنش دل پیر و جوون و مسلمون و مسیحی و ... رو بلرزونه؟

حرف بسیاره و وقت محدود و حوصله ها کم  فعلا تا همینجا کافیه بقیه مسایل و تو پست های  بعدی مطرح می کنم و در موردش بحث می کنیم .

در مورد همین موضوعات فکر کنین . ای کسایی که پشت سر آدمی که دستش از این دنیا کوتاهه و نمی تونه بیاد از خودش دفاع کنه حرف می زنین یه کم بترسین از آه دلش یه کم بترسین از شکستن قلبش بترسین از عذاب خدا بترسین از عکس العمل کارتون بدونین که چندین برابر این سر خودتون میاد .

ناصریادلت شکست گریه تو بغض تو نشست  ناصریا بگو کی بود نگاه عاشقت رو بست(۱)

به قول ناصر یه کم سعی کنین فکراتون و باز کنین.

یه کم بازتر فکر کن آقا و خانوم شایع ساز از دست نمی ری قول می دم بهت.نگران نباش.


۱: قطعای از ترانه ناصریا باصدای کسرا

و اما در مورد تماس با برنامه عبور شیشه ای (کانال ۵)تو نظر سنجیی که انجام شد بین بچه ها اکثریت رای دادن به اسحاق احمدی پس شهروندان تهرانی می تونن زنگ بزنن به ۱۶۲ و درخواست کنن که آقای احمدی به این برنامه دعوت شه و یه برنامه رو اختصاص بدن به ناصر عبداللهی و شهرستانیها هم می تونن به شماره ۳۰۰۰۰۵ اس ام اس بدن و همین درخواست رو بکنن . لطفا به بقیه دوستانتونم بگین تا تعداد درخواست کننده ها بالا بره تا شاید ترتیب اثر بدن

با تشکر گل مینا


 برای مشاهده دیگر مطالب موجود در وبلاگ ناصریا با موضوع(مطالب نوشته شده توسط گل مینا ) بر روی همین لینک کلیک کنید   

 

 

 

هرگونه تکثیر یا کپی برداری از مطالب این سایت بدون ذکر منبع ممنوع می باشد 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

چگونه در گروه ناصریا عضو شویم؟ 

  

 

برای بازگشت به صفحه اصلی کلیک کنید. 

 

نظرات (25)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سلام خانومی خسته نباشی
ممنونم از مطلب قشنگت یادش بخیر روحش شاد
من با یه مطلب جدید منتظر حضور سبزت هستم
مثل همیشه منوهمراه باش
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 15:53
امتیاز: 0 0
سلام گلم؛
خیلی قشنگ نوشتی؛واقعا ادم نمیدونه از دست این جماعت باید چه کرد؛عزیزم این جماعت حرف تو کله شان نمیره هر چه شما نصیحت کنی دور از جون شما یاسین در گوش ... خواندن است؛باور میکنی گاهی سر مزار ناصر نشستیم طرف سر قبرش شروع به تهمت و افترا میکنه؛از قبر ناصر و از خود ناصر حجالت نمیکشه؛یادمه بهشت زهرا بودیم غیر از ما جمعی دیکه هم اونحا بودند یه نفر شروع کرد که ناصر باید جواب کاراش رو بده؛ تهران فلان کرده و.......و اخرشم گفت خود کرده را تدبیر نیست و......یکی از افراد حاضر در جمع گفت دوست داری فاتحه بخون نداری هم پاشو برو؛دست از سر مرده هم بر نمیداری .خلاصه یه بحث لفظی راه افتاد.این جماعت ادم بشو نیستند.زیاد حرف زدم اما در اخر میگم همه افراد معصوم اسیر تهمت شدند.این جماعت ناراحتند که حتی مرگ ناصر هم اونارو به هدفشان نرساند.فدات
*****جاوید ناصریا*****
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 16:34
امتیاز: 0 0
خدمت شما خواهر گرامی سلام عرض میکنم. ممنون از اینهمه زحمتی که به شما میدیم. ممنون که نظرات دوستان را پیگیری کردید تا به نتیجه اصلی برسیم.
من فکر میکنم خدا تورو فرستاده تا ما از این هنرمند فقید و اهل دل فاصله نگیریم. حالا که جلدش (بقول خودش تو برنامه صندلی داغ که میگفت: همه؛ ما رو با این جلده میبینند در صورتیکه ما به این روحه زنده ایم) از پیش ما رفته ولی روحش حالا آزاده و به همه جا سرمیزنه. و مطمئنا خوشحاله. از اینکه اینهمه با عشق و صلابت برامون از ائمه اطهار میخوند. همینکه هر کس صداشو میشنوه چه پیر و چه جوان دلش میلرزه . این خود گویای صداقت و خالص بودنشه.
ببخشید که صحبتم به درازا کشید. خوب پس همه مون به آقای احمدی رای میدیم و تماس میگیریم تا در این برنامه شرکت کنه.
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 16:35
امتیاز: 0 0
مینای عزیزم سلام...
با تمام احترامی که به مدیر وبلاگ و دوست ببسیار بسیار عزیزم مینا گل دارم(من بهش میگم مینا گل) می خوام ازت انتقاد کنم...مینا جان ببین عزیزم از فوت ناصر ۴ ماه گذشت...اگر ما که ادعایمان زنده نگه داشتن ناصر است بخواهیم هنوز بر سر شایعاتی که هر کس و ناکس میتواند بزرگش کند یا بسازد بحث کنیمو در پی پاسخ به آنها باشیم باور کن از مسیرمان دور خواهیم شد...این شگرد آنهاییست که تا یک وحدت و همدلی میبینند برای اینکه متفرقش کنند دوباره بحث و دادو قالی راه میاندازند تا از مسیر فکریمان دورمان کنند...در همه مسائل اینچنین است حتی...
بنابراین به نظرم به جای پرو بال دادن بدینگونه افراد بهتر است با بی محلی و کم اهمیت دادن مسائل گفته شده از قول آنها به هدفمان فکر کنیم...به اینکه چه در سر داریم و بکوشیم تا با رسیدن به آن هر گونه یاوه گویی را در بدو بیان خاموش کنیم...با تشکر مجدد از تمام زحمات تو عزیزم که میدونم به خاطر نوشتن هر یک از این سطور چقدر حرص خوردی و اعصابت به هم ریخته...برسیم به مسئله اصلیمون که شاید هم همین تن خیلی از دشمنان را لرزانده...بله همگی پیگیر برنامه یاد ناصر عبداللهی در شب شیشه ای باشیم و تا موفق نشدیم دست از تلاش نکشیم...من یک بار زنگ زدم اگر لازم باشد یک هزار بار اینکار را انجام میدهم...

*جاوید ناصریا*
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 18:21
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام به دوست عزیزم الهام جون
ممنون از انتقاد شما اما در پاسخ باید بگم که موضوعی پیش اومد و من مجبور شدم این پست و بنویسم می دونی که...
دوم این که قصدم از این نوشته ها باز کردن چشمان کسانی است که به نوعی بی طرفند و حرفها رو میشنوند و نمی دونن چی به چیه
مثل یه خانوم از آمریکا که تازه دیروز با وبلاگ و با ناصر آشنا شد البته جالب اینجاس که ایشون ناصر و درست نمی شناخت اما حرفای پشت سرش و شنیده بود!
وگرنه این شایعات حتی ذره ای نمی تونه خلل تو اتحاد ما به وجود بیاره همونطور که تا الان نیاورده و از روز اول هم تاثیری در ما نداشته.
در ضمن منم اس ام اس زدم و به دوستان دیگرم هم گفتم که اس ام اس بدن و به دوستاشون بگن.
از در نشد از دیوار می ریم:))
بسم الله الرحمن الرحیم
قل اعوذ برب الفلق ..... و من شر حاسد اذا حسد

...

سلام گلم
جداً وای بر ما ... بدا به حال ما و قضاوت هامون

با این حرف و حدیثای کذب ، او چیزی رو از دست نمی ده ... این ما هستیم که با حسد ورزی و بخل و کینه قلب خودمون رو سیاه و حسابمون رو سنگین می کنیم
خدا به فریادمون برسه

آن را که حساب پاک است ، از محاسبه چه باک است
و یادمون باشه که دریا همیشه دریاست ... پاک و عاری از آلایش

امیر مومنان علی علیه السلام کم دشمن نداشتند
آیا این به معنای اینه که ایشون هم ضعف هایی داشتند ؟

...

روح عزیز همیشگی مون ناصر شاد و با فاطمه بنت نبی و مولای متقیان محشور باد

...

ممنون بابت لینک
و به خاطر همه ی زحمتای دلسوزانه ات
ضمناً اس ام اس زدم

در پناه حق

...
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 19:07
امتیاز: 0 0
سلام عزیز
ناصر در موسیقی پاپ بهترین بود
در آشفته بازاری که دراین موسیقی توی ایران هست هیچ وقت غرق این گرداب آشفته موسیقی پاپ در ایران نشد

ناصر بهترین بود
ناصر در موسیقی پاپ بهترین بود

متاسفانه ما مردم به خاطر اینکه از رسانه قوی در زمینه هنرمندانمون برخوردار نیستیم باعث این شایعات در مورد این عزیزان میشیم

من دقیقا شبی که اعلام شد ناصر در بیمارستان بندرعباس بستری شده یادم هست
در یکی از برنامه ها تلویزیون یاد رادیو بود که گفت به علت مصرف زیاد مواد مخدر
که از همون موقع شروع شد که آره ناصر الکل زیاد مصرف کرده
مواد زیاد مصرف کرده قرص خورده از این مضخرفات ......
پس عزیز ما رسانه قوی نداریم که خبر را همونطور که هست به گوش مردم برسونن

کی باور می کنه ناصر در همه اینها زیاده روی کرده باشه
ناصری که همیشه اسم ائمه اطهار برلبش بود و در تمام کارهای زیباش گوشه ای را به ائمه اختصاص می داد

ناصر برای ما زنده ست
برای ماندگاره

ناصر همیشه هست در کنارمون در برابرمون
کاش اون رو بیشتر می شناختند
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 20:06
امتیاز: 0 0
پاسخ:
اگه رادیو هم اینطور گفته باشه پس وا مصیبتا !!!!
واقعا شرم آوره.

بله کاش ناصر و بیشتر می شناختیم...
سلام مینا جان با این نوشته های جالب خطی بر تمام شایعات کشیدی دستت درد نکنه دشمنان ناصر عزیز باید بدونند اگر خودش نیست ما هستیم
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 20:22
امتیاز: 0 0
سلام من لینک تو رو گذاشتم تو هم لوگوی من رو بزار.
با تشگر http://p302ls.blogfa.com/
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 20:29
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام این که آدرس لینکه درسته؟
اگه منظورتون لینکه باشه لینکتون می کنم.
سلام عزیز
برای من هیچ افتخاریست که لینکی از ناصر در چکاد داشته باشم
کد رو به من بدهید با کمال میل این لینک راخواهم گذاشت

امان از بی مهری مردم ما
امان
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 21:46
امتیاز: 0 0
پاسخ:
ممنون از شما کد و براتون تو وبلاگتون می ذارم

به جمع صمیمانه دوستداران ناصریا خوش آمدید
به دوستمون نرگسی حق میدم . خیلی ها حتما این آیات رو از یاد بردن . حرفای خود خدا رو که در مقابل بشارتهای بیشمارش برای نیکان ، مژده عذاب هم داره : برای اونایی که بی محابا به بنده هاش انگ می زنن و از چیزی شرم نمی کنن !
..........اما مطمئنا راه به جایی نمی برن !
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 22:37
امتیاز: 0 0
سلام
مینا یه دنیا ممنون
با این کارت دهن همه یاوه گویان رو بستی
ولی من با الهام دوستم موافقم . چرا؟
بیا اینقدر از خوبی های ناصربگیم که همه شرمنده شن و از ناصر طلب بخشش کنن . بخدا اگه ۱۰ سال هم از ناصر بگیم باز کم گفتیم . پس بیا از انرژی منفی استفاده نکنینم که دشمنامون هدفشون هرس دادن ماهاست
ناصر هست و تا ابد زندست
چهارشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 23:19
امتیاز: 0 0
سلام
وای چه جالب خیلی قشنگه بهت تبریک میگم
مرسی
من با تبادل لینک و لوگو موافقم
من لینک و لوگو شما رو میزارم
پنج‌شنبه 30 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 03:27
امتیاز: 0 0
سلام مینا خانوم
وبلاگ باحالی داری بهت تبریک میگم
از اینکه به من سر زدی ممنون
من با تبادل لینک موافقم و تو رو لینک کردم.
پنج‌شنبه 30 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 03:48
امتیاز: 0 0
من هم لینک وهم لوگو تو گذاشتم.در ضمن لوگوی من تو وبلاگم هست.اونو بزار
پنج‌شنبه 30 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 11:22
امتیاز: 0 0
سلام به همه دوستداران زنده یاد ناصریا

طلا که پاک چه منتش به خاک...این حرفها تا روزی که دنیا هست وجود داره همیشه انسانهای خوب خدا دشمن زیاد دارن من مطمعنم ناصر اگر از بیماری نجات پیدا میکرد و حالش خوب میشد در مقابل ا نسانهای یاوه گو سکوت میکرد و لبخند میزد و براشون دعا میکرد که اصلاح بشن..هر کسی در حدی نیست که بخواد از ناصر بگه..
این وسط همه میشن پسر پیغمبر که اهل هیچی نیستن از لحاظ علمی هم که همه فوق تخصص هستند ...بعضی وقتا اینقدر افسوس میخورم از جای خالی ناصریا که مجبورم فقط سکوت کنم یا سرمو گرم کنم که حواسم پرت شه موندم این ادمای بیکار تو این دنیا دنبال چی هستن..

بابا فردا هم نوبت من و شماس..به همین سادگی....

ناصر منو به خدا نزدیک کرد خیلی چیزا به من یاد داد به خدا قسم راست میگم من از ناصر درس گرفتم.....روحت شاد ناصریا عزیز دلم
پنج‌شنبه 30 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 12:58
امتیاز: 0 0
سلام مینا خانوم عزیز

اگر منظورت از :یه خانوم از آمریکا که تازه دیروز با وبلاگ و با ناصر آشنا شد . ... منم !می خواستم بگم من در ایران از طرفداراش بودم واینجا تو اوج مهمونی های کریسمس وشادی -کلی براش گریه کردم ناصر در موسیقی پاپ بهترین بود. ولی ازش چیزی نمی دونستم و وقتی مطالب روشینا رو خوندم مو ضوع زن اول و دوم را فهمیدم. من انقدر سرچ کردم تا وبلاگ تو رو به عنوان بهترین منبع اطلاعاتی ناصریا پیدا کردم.ممنونم از مطالب قشنگت -خیلی قشنگ می نویسی

راستی اگرم منظورت من نیستم که ببخشید.
زنده باشی عزیز
پنج‌شنبه 30 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 16:33
امتیاز: 0 0
پاسخ:
نه عزیزم منظورم خانومیه از آمریکا شما که کانادایی عزیزم .
در ضمن از محبتت هم ممنون
خواهش میکنم.
پنج‌شنبه 30 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 17:02
امتیاز: 0 0
salam minaye golam mersi az karhaye ghashangeton mikhastam khahesh konam mano to jameton pazira bashin kheili niyazmande inam ke dar kenaram hamdardhaei mesle shomaro dashte basham.
پنج‌شنبه 30 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 19:24
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام به شما
به جمع دوستداران ناصریا خوش آمدید مطمئنا اینجا دوستان خوبی خواهید داشت
سلام !
واقعا مطلب خوبی بود .
حرف دل منم بود.
جمعه 31 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 11:41
امتیاز: 0 0
باسلام به همه ی عزیزان:
یک ساعت قبل کنار قبر ناصر عزیز بودم . وسط ظهر گرم بندر واون سکوت وخلوت اونجا غیر قابل وصف بود! فقط صدای زوزه ی باد می اومدو صدای قلب من ویه حسی که میگفت ناصر نزدیکته! !! فاتحه ای خوندم واومدم ! ای کاش بود!
جمعه 31 فروردین‌ماه سال 1386 ساعت 15:05
امتیاز: 0 0
سلام به تمام دوستداران ناصر

اینبار با باز خوانی ترانه های قشنگ ناصر میخواهند نام و یاد او را کمرنگ کنند. ترانه های ناصر فقط با صدای جاودانه و احساس خود ناصر زیباست .

روانش شاد- یادش گرامی
یکشنبه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 12:46
امتیاز: 0 0
پاسخ:
کی این کار و کرده؟
مرسی گل مینا..لطف داری...چشم حتمآ این کار و به دستت میرسونم...موفق باشی.
یکشنبه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 14:58
امتیاز: 0 0
پاسخ:
ممنون آقای طاهری
بی صبرانه منتظر این کارم.
سلام
من موافقم ...
حتما هم اس ام اس خواهم زد به برنامه شب شیشه ای. فکر میکنم با توجه به اینکه رشید پور هم علاقه شدیدی به ناصر داشت و داره حتما این کارو انجام بده !!!
یکشنبه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 21:35
امتیاز: 0 0

سلام به تمام دوستداران ناصر

اینبار با باز خوانی ترانه های قشنگ ناصر میخواهند نام و یاد او را کمرنگ کنند. ترانه های ناصر فقط با صدای جاودانه و احساس خود ناصر زیباست .

روانش شاد- یادش گرامی
دوشنبه 3 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 08:57
امتیاز: 0 0
پاسخ:
کی آهنگ ناصر و باز خونی کرده دوست عزیز می شه بیشتر توضیح بدین؟
بازخوانی کار یک خواننده نه تنها لطمه بکار او نمیزند بلکه باعث شناخت ودرک عمیق از قدرت آن خواننده هم خواهد شد. چه برسد خواننده هایی از قبیل ناصر که منحصر به فردند و هیچ اشکالی ندارد کسی هم بخوانداز چی نگرانی عزیزم آقای تقی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 3 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 17:03
امتیاز: 0 0