X
تبلیغات
رایتل

. WWW.NASSERIA.NET

دلیل با هم بودنمان؟

دقیقا ۴ ماه و ۱۸ روز از پرواز ناصریا می گذرد.

در این مدت دلخوشیمان با هم بودنها و درد دل کردنها بوده و تنها چیزی که کمی دلگرممان کرده  آشنا شدن با کسانی بوده که با ما همدرد بودند و نبود ناصر برایشان عذابی سخت بوده است.

همه شما برخورد کرده اید با نگاههای مبهوت دیگران کسانی که احساس شمارا درک نمی کنند و مدام می گویند : تو با ناصر عبدالهی نسبتی داشتی ؟ فامیلتان بوده ؟ ارتباط خانوادگی داشتید؟و... سوالهای این چنینی.

کسانی که احساس تو را درک نکردند و با نگاه متعجب خود گفته اند بابا تموم شد رفت این همه  ادم مردند این هم روش ! چقدر تو این ماجرا را کش می دی! واااااااااااااای تو هنوزم فکر ناصر عبداللهی هستی؟ بابا چقدر دلت خوشه ها ول کن دیگه و.... حرفهایی از این قبیل!

اما واقعا چه چیزی نسبتها را تعیین می کند ؟ آیا انسانها برای دوست داشتن یکدیگر به نسبتها محتاجند؟ آیا صرفا نسبت داشتن دلیل بر مهر و علاقه محکم و پایدار می شود؟

بارها کسانی را دیده ام با نزدیکترین نسبتهای سببی و نسبی که چشم دیدن یکدیگررا نداشتند پدر چشم دیدن پسر را نداشته دو برادر سالها از هم دور بوده و بودن و نبودن دیگری برایشان اهمیتی نداشته خواهرانی که سال تا سال حالی از یکدیگر نمی پرسندو...

خلاصه کم نیستند چنین ارتباطهایی!

پس آنچه که مهر را تعیین می کند روابط دوستی و فامیلی نیست .

دوست داشتن یک حس است احساسی که از اعماق وجود آدمی سرچشمه می گیرد و از درون ناخودآگاه ما رشد می کند.

nasseria

این که هر کدام از ما ناصر را تا چه حد می شناختیم فامیلش بودیم یا نبودیم دوستش بودیم یا نبودیم او را ازنزدیک دیدیم یا ندیدیم چیزی را تعیین نمی کند احساس را تنها قلب آدمی است که تعیین می کند.

و اما واحد بودن یه احساس و هم هدف بودن ما با یکدیگر باعث می شود تا قدرتهای درونی ما رشد کرده و بتوانیم کارهای بزرگتر و قدمهای ارزشمندتری برداریم.

ناصر در صندلی داغ این مثال را خیلی زیبا بیان کرد او گفت پنج انگشت هیچ کدام مانند یکدیگر نیستند و به خودی خود و جدا از هم قدرت خاصی ندارند اما وقتی همگی در یک راستا سر به سجده می گذارند تشکیل مشت  را می دهند. این مثالی زیباست برای بیان قدرت اتحاد همدلی همفکری و دوستی وهمچنین شکوه و عظمتی که همبستگی وایمان به خداوند یکتا در اختیار ما قرار می دهد..

ما از همه جای ایران در این مکان جمع می شویم بحث می کنیم درد دل می کنیم و از دیدن کسانی که چون خود ما هستند احساس آرامش می کنیم.

ناصر را در تهران عذاب دادند پس تهرانیها بدندیا ناصر را در بندرعباس رنجانندند پس بندرعباسیها را نباید دوست بداریم. در اهواز کنسرت او را به هم زدند در کیش به او بی احترامی کردند و....حرفهای اینچنینی براستی چه دردی از ما دوا می کند؟

( دوست عزیز شما تا حالا  درد دلهای ناصر و گلایه او را از غربت تهران شنیده اید ؟ من هم شنیدم و هم فیلم مستند دارم از این بزرگوار . اما این به آن معنا نیست که این فیلم خصوصی بر روی نت بیاید برای ثابت کردن چیزی )۱

و اما اینجا جای بحث در مورد تهران و بندرعباس وغیره و ذالک نیست.

اگر قرار به سند و مدرک باشد اسناد و مدارکی هم هست که ثابت می کند در بندرعباس چه بلاها که سر ناصر نیامده پس این نیست که مابگوییم تهرانیها ناصر را عذاب دادند و بندریها نه یا بالعکس قبلا هم این مطالب را عرض کردم.                                                                                     
ما  وکیل خوبیها و بدیهای مردم دنیا نیستیم هر کسی می تواند بد باشد از هر قوم و نژادی ما یک انسانیم و تنها در مقابل خود و خدای خود مسئولیم نه خطاها و کمکاریها و بدیهای همشهریان و هم میهنان خود. به راستی اگر هرکدام از ما فقط به خوب بودن خودش به شخصه فکر کند دنیا گلستان خواهد شد چون  تمام جوامع از همین یک نفرها ساخته شده اند .

نژاد قوم و قبیله وغیره اینجا مطرح نیست ما همه اینجا هستیم و دور هم جمع شدیم تا فضایل مردی را بشناسیم به نام ناصر عبداللهی مردی هنرمند با ایمان و اعتقاد راسخ به اولیا و انبیا مردی که به راستی در میان خیل دوستدارانش کمتر کسی به صداقت و درستی او شک می کند.

پس بیایید به جای تفرقه و نقاق دست یکدیگر را به گرمی بفشاریم و اجازه دهیم مهر و دوستی میان ما جریان یابد .

مهم نیست از کجای ایران هستیم مهم نیست از چه قوم و قبیله و مذهبی هستیم مهم این است که قلبهای تمام با با یاد ناصر می تپد و صدای آسمانی او شور عاشقانه در دلهایمان جاری می سازد.

بیایید دوست باشیم و یکدیگر را دوست بداریم و هدفمان شناخت خدا نزدیکی به او و شناخت راز ارتباط روحانی وقلبی ناصر با خدا و راز ماندگار شدن او باشد.

به خدا با تفرقه به هیچ جا نخواهیم رسید!

اما...

به راستی ناصر چه کرد که اینگونه ماندگار شد؟! 

*****تولد خانوم کوچولوی ناصر دختر مهربونش نازنین گل نازنین بابا مبارک*****  


 برای مشاهده دیگر مطالب موجود در وبلاگ ناصریا با موضوع(مطالب نوشته شده توسط گل مینا ) بر روی همین لینک کلیک کنید   

 

 

 

هرگونه تکثیر یا کپی برداری از مطالب این سایت بدون ذکر منبع ممنوع می باشد 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

چگونه در گروه ناصریا عضو شویم؟ 

  

 

برای بازگشت به صفحه اصلی کلیک کنید. 

 

نظرات (75)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سلام
حرفهاتون رو کاملا حس می کنم.
یکشنبه 16 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 22:49
امتیاز: 0 0
واقعا زیبا بود . فکر می کنم این حرف دل تمام بچه ها باشه .
ناصریا وقتی رفت توی دل ما یه احساس قشنگ به وجود آورد . یه احساس ناب و دوست داشتنی .
شاید خیلی ها این احساس و به مسخره بگیرن . ولی مهم نیست . ناصر توی دل ما همیشه زندست .
ناصریا توی قلب ما همیشه جاویده

جاوید ناصریا


دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 01:33
امتیاز: 0 0
سلام
دوست عزیز / چه کسانی تفرقه می اندازن ؟ صحبت من در مورد موسیقی هرمزگان است / می دانی اهداف ناصر چه بود ؟ و ناکام ماند . فکر نمی کنی برای این که دین خود را به او ادا کنیم باید دنباله روی اهداف او برای به ثمر رساندن آن باشیم ؟
ناصر می خواست در بندر عباس مدرسه موسیقی دایر کند / ریتم هرمزگانی را در ایران به همگان بشناساند تا مردم تفاوت فاحش آن را با بوشهر و خوزستان بشناساند که ریتم شش و هشت بوشهر و خوزستان کجا و چهار و چهار هرمزگان کجا ؟ ناصر می خواست به آرزوی بچه های بندرعباس و هرمزگان جامه عمل بپوشاند و آلبومی کاملا فولکور ارائه دهد این بار متفاوت زنده و اصیل / پیپه کسر دهل عود جفتی و . . . / ریتمهای اصیل / زار لیوا خلیجی دهل و کسر
اما در نهایت تاثر خاموش شد / تمامی موزیسین های هرمزگان - داخل و خارج به نوع موسیقی و سبک ناصر احترام قائلند و می دانند که هیچ کس ناصر نخواهد شد - ترانه ها و صدای او در وجود هر هرمزگانی ریشه دوانیده /
به شما حق می دهم / این صفحه وبلاگ شخصی است و شما دوست دارید تاپیک وبلاگتان به سمت و سوی مورد علاقه اتان برود و کاملا احترام می گذارم / اما به چه قیمتی ؟؟؟
ناصر آثار ماندگاری از خود بر جای گذاشت اما ما چه چیزی در ادای دین خود بر جای خواهیم گذاشت که ماندگار باشد ؟؟؟
فقط تعریف و تمجید و اظهار دوست داشتن ؟
دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 03:20
امتیاز: 0 0
پاسخ:
در مورد دنباله رو بودن و به ثمر نشاندن اهداف او که هیچ شکی نیست بایدیکی از اهدافمان همین باشد.

در مورد این کارهایی که قرار بوده انجام دهد مختصر مطالبی می دانم هم در کیدی خوانده ام هم در سیاورشن و هم در وبلاگ خودم موجود است.

در مورد تایپیک وبلاگم و این که مرا متهم کردید که دلم می خواهد آن را به سمت و سوی علاقه خود سوق دهم به شدت مقاومت می کنم. من همچین قصدی ندارم من تنها می خواهم کاری کنم کینه ها و کدورتها به مهر و مودت تبدیل شود مثلا خود شما دوست عزیز نقدتان از لحنی تند برخوردار است جملاتتان حالت تهاجمی دارند گویی من اینجا بساط دشمنی با ناصر را فراهم کرده ام.

من اتفاقا از بحث کردن و این که از این بحثها بتوانیم نتیجه مثبتی بگیریم لذت می برم اگر ایرادی یا کم و کاستی در نوشته هایم یا کارهایم باشد با کمال میل می پذیرم و سعی در رفع آن خواهم کرد اما این که مرا متهم به خودمحوری کنید را نمی پذیرم چون من یک وبلاگ شخصی هم دارم

www.adambarfi1.persianblog.com

و سعی می کنم احساسات و ایده های شخصی خود را آنجا پیاده کنم تا تاثیری بر روی این وبلاگ نگذارد اما اگر هم چنین حالتی در نوشتار و گفتار من حس می شود عمدی نیست و خیر خواهانه است.

و امادر مورد جمله آخرتان

فقط تعریف و تمجید و اظهار دوست داشتن ؟

من چنین چیزی گفته ام؟!!!
« تنها دلیل بودنم خوندن این ترانه هاست »
دلیل ؟‌صدای ناصریا ، حس متفاوتی که با خوندنش ، انتخاب های خوبش و همه اون چیزایی که موقع خوندن با صداش به ما هدیه میداد .
کی تا حالا اشعار زیبای محمد علی بهمنی رو زیباتر و با حس و حال تر از ناصریامون خونده ؟
روحش شاد ، یادش جاودان و صدایش تا ابد ماندگار
از زحمات مینای عزیز هم ممنون . همیشه شاد و پاینده باشی
دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 08:42
امتیاز: 0 0
با سلام به همه ناصریا های عزیز الحق و الانصاف که موضوع خیلی خوب و کلیدی رو برای این پستتون انتخاب کردین.
من هم به شخصه بارها وقتی داشتم ترانه های ناصر رو گوش میکردم چون وقتی ترانه ها تموم میشدن دوباره از اوت پلیر تکرار میکرد مخصوصا وقتی که سر کار هستم با ترانه های ناصر کار میکنم و به معنای واقعی کلمه به عشق صدا و ترانه های ناصر هست که خستگی برام سر کار بی معنا میشه.
آقا هر چیییییی گوش میکنی باز هم خسته نمیشی من نمیدونم این صدای ناصر و ریتم آهنگهاش مگه توش چی داره که ادم رو دیوونه خودش میکنه و هر چی گوش میدی تازه بیشتر تشنشون میشی. ولی وقتی مثلا سر کا که هستم
چون همش ترانه های ناصر رو گوش میدیم بقیه میگن بابا چقدر میزارییییییییییی خسته شدیم مگه ناصر عبدالهی چی داره و چی خونده که این همه ترانه هاشو میزاری.
منم بهشون در جواب گفتم تن صدایی که ناصر داره و ریتم و سبکی که ترانه های ناصر داره به خدا هیچ کجا حتی پیش اون ور آبیها هم نمیتونی پیداش کنین گفتم این آدم انقدر صداش قوی هست که من به شخصه هر وقت حتی ترانه های شادش رو هم که گوش میدم به خاطر شدت گرمی و قوی بودن تن صداش به خدا اشکهام سرازیر میشن.
بعدش هم آخر وقت به همه گفتم هیچ کسی بیرون نمیره تا این آهنگی که من میزارم رو گوش نکرده بعد هم آهنگ یمبو صحنه رو براشون گزاشتم این بار همه از یک زاویه متفاوت دیگه ای به صدای ناصر گوش کردن و دلیل گوش دادنهای مکرر من رو عملا پیدا کردن.
بله آقای گمنام عزیز این تعریف و تمجید نیست اینها یک واقعیت محض هستند که هر ناصریایی باهاش کاملا آشناست
تعریف کردن شاید به همراه خودش کمی اغراق و تعصب بی مورد هم به همراه داشته باشه ولی وقتی مسئله ای جنبه حقیقت پیدا میکنه دیگه اسمش روش هست (حقیقت) و حقیقت هم یعنی چیز یا مسئله ای که وجود داره و عملا ثابت شده هست در این دنیا و عشق ناصریا ها به ناصر عبدالهی چیزی جز حقیقت محض جاودان همیشگی نیست.
جاوید ناصریا
دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 10:40
امتیاز: 0 0
سلامی دوباره به شما گل مینای عزیز
با آرزوی اینکه بتوانیم دنبال رو اهداف آن بزرگوار باشیم.
مطالبی که عنوان کردید کاملا از عمق وجودی مان گفتید. واقعا با اینکه خیلی نیست که تونستیم از طریق این وبلاگ در کنار هم باشیم؛ ولی بیان زیبای شما به مخاطب میفهمونه که شما سالهاست مارو میشناسید. شاید این سعادت نصیب ماها شده که بتونیم از طریق آقای گمنام دغدغه های فکری هنرمند فقید رو بیشتر بشناسیم. با این حال بقول زنده یاد نامهریانهایت را هم دوست خواهم داشت. روی سخنم آقای گمنامه؛ خیلی ممنون که به این وبلاگ سرزدید مطالبی که در این وبلاگ مطرح میکنند برای اینه که قدر و منزلت آدمارو بدونیم. خیلی خوشحالیم از اینکه کسی رو پیدا کردیم که میتونه ابعاد وجودی و اهداف کاری این بزرگوارو برامون بازگو کنه. اگر کمی و کاستی در این وبلاگ هست لطفا بیان کنید. به دیده منت میپذیریم. اصلا هدف از انتقاد سازندگیه. از شما آقای گمنام میخوام هرآنچه که در مورد این بزرگوار میدونید برای گل مینا خانم ارسال کنید تا چراهایی که در ذهن دوستارانش وجود داره بی پاسخ نه مونه.
دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 10:51
امتیاز: 0 0
سلام این مطلب حرف نداشت. این حرف برای من هم پیش آمده بود: کسانی که احساس تو را درک نکردند و با نگاه متعجب خود گفته اند بابا تموم شد رفت این همه ادم مردند این هم روش ! چقدر تو این ماجرا را کش می دی! واااااااااااااای تو هنوزم فکر ناصر عبداللهی هستی؟ بابا چقدر دلت خوشه ها ول کن دیگه و.... حرفهایی از این قبیل!

راستی دیشب کلیپ منو ببخش از شبکه MI-TV پخش شد. صداشو شنیدم خیلی ناراحت شدم..........
خدا رحمتش کند.
دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 13:00
امتیاز: 0 0
با توجه به بحث مطرح شده توسط گمنام به نظر بنده پستهای شما کاملآ هماهنگ با ذهنیتهای عمومی است . اما راجب به افکار موسیقیایی آقای عبداللهی یه کار تحقیقاتی لازمه . مثلآ نظرات اونایی که با ایشون در ارتباط بودن رو باید جمع کرد و در کنار هم قرار داد.
دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 16:02
امتیاز: 0 0
پاسخ:
موافقم
اگه بشه عالی می شه
سلام هر وقت میام اینجا دلم به اندازه ی آسمون میگیره
دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 18:37
امتیاز: 0 0
ژاد قوم و قبیله وغیره اینجا مطرح نیست ما همه اینجا هستیم و دور هم جمع شدیم تا فضایل مردی را بشناسیم به نام ناصر عبداللهی مردی هنرمند با ایمان و اعتقاد راسخ به اولیا و انبیا مردی که به راستی در میان خیل دوستدارانش کمتر کسی به صداقت و درستی او شک می کند.
...این بهترین سخنیست که میتوان درباره ی این متن زیبای تو عزیزم گفت.به امید روشنایی شمع حقیقت تا آخر دنیا...
دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 21:23
امتیاز: 0 0
سلام ...
دوست عزیز گمنام !
من اگر آن افراد را می شناختم مطمئن باش اینجا نبودم.
موسیقی هرمزگان و اهداف ناصر . این وبلاگ شاید برای
شناساندن ناصر و همچنین اهداف او به عده ی زیادی که
اطلاع ندارند یا کم میدانند ساخته شده باشد . که موسیقی
هرمزگان هم عضو سبک ناصر بوده به عبارت دیگر سبک ناصر
بندری بوده که شاید تا حدودی گاهی اوقات در این بحث
هم وارد شویم.
من از طرف خودم میگویم : من شخصا چیز خاصی از خود
ندارم که ماندگار شود و حتم دارم اگر هم داشتم به اندازه ی
کارهای ناصر ارزشمند و ماندگار نبود . همانطور که ناصر
خودش هم ماندگار است .
این وبلاگ تنها برای تعریف و تمجید و اظهار دوست داشتن
نیست و مطمئن باش همه ی ما انتقاد پذیر هستیم .
من انتقاد را از تعریف و تمجید و دوست داشتن بیشتر دوست
دارم .

***‌‌ دل ساده ی اونی که تنها تو براش بودی تموم دنیا
حالا خونه ی غمه تو این شبها ...
میدونن همه دلم اسیره آخه عشق تن مثل کویره
تب تشنگی میمونه رو لب ها ... ***

اما در مورد مطلب مینا ...
من نمی خوام بگم توی تهران بد گذشته یا بندر ...
ولی این رو قبول دارم که هم بندر و هم تهران خیلی به
ناصر سخت گذشت . ولی هیچ نگفت . از دوست گرفته
تا ....
این سکوت اوست که من را می آزارد .

... بی تا ...
سه‌شنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 00:37
امتیاز: 0 0
سلامی دوباره ....
من هم با خودم گفتم تا بحث این چیزا وسط نیومده خودم
بگم تا بعضی ها جوابشونو بگیرن .
مساله ای که شاید برای بعضی ها قابل توجه باشد مذهب
ناصر است. هر چند دوستداران واقعی ناصر (البته امیدوارم)
مثل خودم برایشان بی اهمیت باشد .
چه فرقی می کند . شیعه و یا سنی .هر دو مسلمانند .
خوشبختانه در بندر هیچ اختلافی بین اهل تسنن و تشیع
نیست . ( این را با توجه به همان شایعاتی که در آن افراد مسبب مرگ ناصر و جا و مکان هم مشخص شده بود گفتم )
.
مهم این است که اگر ناصر سنی هم بود . پاک بود و بی ریا.
کدام یک از خواننده ها شعری به زیبایی و محتوای شعر ناصر
که برای مولا علی (ع) سروده و خوانده بود خوانده اند.
( خودتان مقایسه کنید )
ناصر خیلی قابل احترام است . ( باشعرهایی که در مورد
دیگر پیامبران و امامان گفته .)
گاهی آنقدر افراد بیکار پیدا میشوند که با مساله ی شیعه
یا سنی بودن ناصر می خواهند از طرفداران او بکاهند .
** به جای این که به این چیزها فکر کنیم برای یک بار هم که
شده بامنطق و دقت (دقیق) به شعر های ناصر گوش کنیم
به معنی آن ها . تنظیم . آهنگ و در آخر به صدای ناصر .
خود من با گوش کردن به آهنگ های ناصر به خیلی چیزها
رسیده ام .
ناصر میگفت :بی تو ای بود و نبودم عمر یک لحظه بسن
پهنهءوسیع عالم بی تو بی مه قفسن
*/ خدایا ... این رو ناصر گفته . کاش باشند کسانی که بدانند
ناصر با عشق به تو میخواند . صدایش از آن سو بود . از آن جا
سخن میگفت .
** بالای نقاشی تو دادی به اون که پول داره ولی با این همه
پول هیچکی محبت نداره . پایین نقاشیت هم درسته پولی
ندارن اما چهره ی اونا عشقو به یادم میاره .
*/ کجایی ناصر ... اون بالا .... بالاتر از نقاشی . دلم برای
چهره ای که همیشه خنده بر لب داشت پر میزند . کاش بودی
! این روزگار با تو خوش بود و اکنون با یادت می گذرد .

*** دنیا برای از تو گفتن کم است . کم است . ***
*/ تازه احساس میکنم که چشمام دوباره بارونیه ...

ناصریا از همه کس بد اتدیده ... !
خود ناصر این را میگفت . واقعا جرات می خواهد زدن حرفهایی
که .... من با شنیدن صدای ناصر تنم می لرزد که مبادا
خطایی مرتکب شوم که باعث آزار روح این عزیز شود . ولی
با این وجود عده ای هستند که ....

مینا جان راستش من باز هم میگویم عده ی زیادی در
حق ناصرظلم کردند . ولی شاید نیازی نباشد بیان کنیم .
همه میدانند ناصر بیشتر از اینها ارزش داشت .
خیلی بیشتر .

... بی تا ...
سه‌شنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 00:50
امتیاز: 0 0
سلامی دوباره ....
من هم با خودم گفتم تا بحث این چیزا وسط نیومده خودم
بگم تا بعضی ها جوابشونو بگیرن .
مساله ای که شاید برای بعضی ها قابل توجه باشد مذهب
ناصر است. هر چند دوستداران واقعی ناصر (البته امیدوارم)
مثل خودم برایشان بی اهمیت باشد .
چه فرقی می کند . شیعه و یا سنی .هر دو مسلمانند .
خوشبختانه در بندر هیچ اختلافی بین اهل تسنن و تشیع
نیست . ( این را با توجه به همان شایعاتی که در آن افراد مسبب مرگ ناصر و جا و مکان هم مشخص شده بود گفتم )
.
مهم این است که اگر ناصر سنی هم بود . پاک بود و بی ریا.
کدام یک از خواننده ها شعری به زیبایی و محتوای شعر ناصر
که برای مولا علی (ع) سروده و خوانده بود خوانده اند.
( خودتان مقایسه کنید )
ناصر خیلی قابل احترام است . ( باشعرهایی که در مورد
دیگر پیامبران و امامان گفته .)
گاهی آنقدر افراد بیکار پیدا میشوند که با مساله ی شیعه
یا سنی بودن ناصر می خواهند از طرفداران او بکاهند .
** به جای این که به این چیزها فکر کنیم برای یک بار هم که
شده بامنطق و دقت (دقیق) به شعر های ناصر گوش کنیم
به معنی آن ها . تنظیم . آهنگ و در آخر به صدای ناصر .
خود من با گوش کردن به آهنگ های ناصر به خیلی چیزها
رسیده ام .
ناصر میگفت :بی تو ای بود و نبودم عمر یک لحظه بسن
پهنهءوسیع عالم بی تو بی مه قفسن
*/ خدایا ... این رو ناصر گفته . کاش باشند کسانی که بدانند
ناصر با عشق به تو میخواند . صدایش از آن سو بود . از آن جا
سخن میگفت .
** بالای نقاشی تو دادی به اون که پول داره ولی با این همه
پول هیچکی محبت نداره . پایین نقاشیت هم درسته پولی
ندارن اما چهره ی اونا عشقو به یادم میاره .
*/ کجایی ناصر ... اون بالا .... بالاتر از نقاشی . دلم برای
چهره ای که همیشه خنده بر لب داشت پر میزند . کاش بودی
! این روزگار با تو خوش بود و اکنون با یادت می گذرد .

*** دنیا برای از تو گفتن کم است . کم است . ***
*/ تازه احساس میکنم که چشمام دوباره بارونیه ...

ناصریا از همه کس بد اتدیده ... !
خود ناصر این را میگفت . واقعا جرات می خواهد زدن حرفهایی
که .... من با شنیدن صدای ناصر تنم می لرزد که مبادا
خطایی مرتکب شوم که باعث آزار روح این عزیز شود . ولی
با این وجود عده ای هستند که ....

مینا جان راستش من باز هم میگویم عده ی زیادی در
حق ناصرظلم کردند . ولی شاید نیازی نباشد بیان کنیم .
همه میدانند ناصر بیشتر از اینها ارزش داشت .
خیلی بیشتر .

... بی تا ...
سه‌شنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 00:50
امتیاز: 0 0
و باز هم سلام

گل مینا شما از کیدی گفتی و جا دارد از سیاورشن عزیز تشکر کنم با همه کاستیهایی که داشت من همیشه از اقدام این دوست خوب دفاع کرده ام / هرچند که در مصاحبه با آقای محمد علی بهمنی خودم شخصا حضور داشتم اما گمنام بودن را ترجیح می دهم . البته اینجا جای بحث در مورد کیدی نیست / فرهاد جان بسیاری از مطالب را نمی توان بیان کرد یعنی اینکه جنبه عمومی ندارد اما در خدمت شما هستم و در صورتی که دوستان علیه من جبهه نگیرند مختصری را در اختیار شما قرار خواهم داد / ناصر را از بعد شخصیتی و هنری با یکدیگر تجزیه و تحلیل خواهیم کرد / نوع موسیقی ناصر را و علاقه بسیار زیاد ناصر عبداللهی به موسیقی هندی را هیچگاه توجه نکرده اید که این تفاوت عمده ای که در کارهای ناصر با سایر هرمزگانیها بود کمتر استفاده کردن از ریتمهای عربی و جایگزینی ریتمهای هندی و تلفیقی هندی و عربی و . . . که بحث آن در این مجال نمی گنجد / ریشه و نژاد / تفکرات / محاسن و معایب ( به غیر از مسائل شخصی که به خود چنین اجازه ای نمی دهم ) / چگونه ناصر - ناصر عبداللهی شد و ریشه تک تک ترانه ها ی او / تصمیم گیری ناگهانی او در خصوص استفاده از نوازندگان هرمزگانی / اجرای ترانه نیمه تمام همبستگی در استودیو ضبط مرکز خلیج فارس به همراه تنی چند از هنرمندان هرمزگانی و درگیری آن روز صبح ..... فریاد آن زن ......... آن دختر هم می گفت حالش اصلا خوب نبود نمی فهمیدم چه می گوید ........... همان شب ناصر در بیمارستان ......... دختر با من تماس می گیرد که بیمارستان است می ترسد ....... ( راست یا دروغ ؟؟؟؟ اینها مسائل شخصی است پس سکوت می کنم . )
مهدی جان شما هم زیاد تند نرو / قصد من از حضور در اینجا گفتن ناگفته هاست - برای تعریف و تمجید هنوز وقت هست اما برای برخی ناگفته ها خیر - شما از صدای ناصر و ترانه هایش در حیرتی و من از گفته دوستی که ادعا داشت با چشمان خود شبی دید که نصف ناصر درون دی..ر........ / و من از حالات روانی فوق العاده او که او می دید و کسی نمی دید و او می شنید و کسی نمی شنید در حیرتم - آری مهدی جان این ترانه هایی که ترا مسحور میکنند شاید زاده همه آن نادیده ها و ناشنیده های من و تو باشد ُ بلی دوست من - بعض وقتها باید مرد تا باورت کنند/ پس ناصر با مرگش چیزی را از دست نداد . برای جدل اینجا نیامدم با همه احترامی که به همه اتان قایلم دانسته هایتان را در مورد ناصر در حد صفر می بینم پس جبهه نگیرید و از سر تعصب ننویسید / من ادعایی در مورد علاقه مندی به ناصر و ترانه هایش همانند مهدی ندارم / شبی حد اقل دو ساعت ترانه های عربی گوش می دهم ( عبادی جوهر - عبدالمجید عبدالله - عمرو دیاب - حسین جسمی - راشد ماجد و . . . ) شاید با این ترانه ها بیش از ناصر آرام می گیرم اما . . .
سه‌شنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 04:00
امتیاز: 0 0
پاسخ:
چرا با سانسور حرف می زنید ؟

تا کی باید نگفت و ناقص گفت؟

تا کی؟
سلام به مینای عزیز و همه دوستای ناصریایی مون
دیروز و امروز صبح که بعد از مدتها خواستم یه نگاهی به برنامه « مردم ایران سلام » بندازم که صبح ها از ۶ و نیم تا حدود ۹ از شبکه دو سیما پخش می شه ُ چیزای عجیبو و خوشایندی دیدم ! دیروز ترانه «راز » و امروز «‌ طعنه ناشنیده » رو با صدای ناصریای عزیزمون پخش کردن ! این شبکه دو کلاْ انگار بیشتر از شبکه های دیگه به یاد ناصریا ست . البته نمی گم خیلی دارن لطف می کنن ها . هیچ کدوممون مسلماْ اون روزای اول و انتظاراتی که ناخودآگاه در ما پیش اومده بود از صدا و سیما و حتی در خیلی های دیگه که این روزا ناصریا توی ذهنشون کم رنگ تر شده ، فراموش نمی کنیم . ولی یه یاد کوچولو هم بهتر از یاد نکردنه ! و اون هم از برنامه صندلی داغ آخر هفته پیش و .... بازم دست مریزاد !
گرچه ............
روح ناصریای نازنینمون شاد ، یادش جاودان و صدایش ماندگار !
سه‌شنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 08:54
امتیاز: 0 0
چرا تا یکی فوت میکنه یادتون میفته که چنین کسی وجود داشته ؟ الحق که همه ایرانی ها مرده پرستن
سه‌شنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 15:00
امتیاز: 0 0
سلام به همه شما که با منید و از منید...
مینا جان این که نوشتی فکر میکنم حرف همه ماست
چقدر خوبه که حرف هم رو میفهمیم
به همین خاطر هم هست که هر روز چند ساعت بدون این که گذشت زمان رو حس کنم اینجام
کاش یه روز بیاد که هم رو از نزدیک ببینیم من که خیلی دلم برای همتون تنگه
** هر چه تو را به یاد من بیاورد زیباست**
سه‌شنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 15:03
امتیاز: 0 0
حقا که حق است و حق مطلب را به نیکی ادا کردید... خدایش بیامرزدش.
جاش واقعا خالیه.... واقعا
سه‌شنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 16:13
امتیاز: 0 0
با سلامی دوباره
از مطالبی که عنوان کردید؛ خیلی خیلی متاثر شدم. واقعا بحث شیعه وسنی نیست ولی واقعا دلم از اینهمه نامهربانی در حق این عزیز سفر کرده بدرد اومد. آقای گمنام خیلی ممنون از اینکه محبت کردید؛ و مسائلی رو مطرح کردید ولی تا کی باید سکوت کرد یعنی بازم باید منتظر باشیم که هنرمندای عزیزمونو بخاطر اهداف معنوی و ادامه راه اون زنده یاد مورد ضرب و شتم قرار بدن و کسی هم نتونه مسببان اصلی رو معرفی کنه. یعنی اراده ای پشت این قضیه وجود داره که فکر میکنم با روشن شدن ماهیت مسئله باعث تفرقه و درگیری فرقه ای بشه. این مسئله اگه بصورت ریشه ای حل نشه مطمئن باشید بازم تکرار میشه. لااقل با روشن شدن حقیقت میشه جواب دندانشکنی؛ به جماعتی که سعی کردن شخصیت این بزرگوار رو زیر سئوال ببرن؛ زده بشه که دیگه اینقدر شایعه درست نکنند. قصدم بیان زندگی شخصی ایشان نیست ولی لااقل همه مون میدونیم که اون زنده یاد زندگیشو سر اهدافش ازدست داد. در نهایتم به جایی رسید که مطئنم از این دنیای فانی بالاتره . پس لااقل در حد بضاعت کلامی حقایق رو بیان کنید. این درخواست تمام دوستان و عاشقایی که (بدون اغراق میگم) با شنیدن صداش؛ بارونی میشن.
چهارشنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 15:05
امتیاز: 0 0
سلام خدمت همه ناصریا ها عرض کنم که این کامنت رو مختص گمنام عزیز دارم میدم/گمنام عزیز اگر کامنتهای قبلی من رو خونده باشین خیلی واضح و به زبان شیرین فارسی گفته بودم که من به شخصه از تعصب خشک چه در علاقه داشنت به هنرمند مورد علاقم و چه در مسائل دیگه شدیدن مخالفم و حتی شده که با یک شعر یا آهنگ خواننده ای که بهش علاقه داشتم در حد خودم شدیدن مخالفش بودم/ چرا؟ چون که اهل تعصب نیستم حتما خوندین که نوشته بودم حقیقت کاملا در مقابل تعصب هست چون تعصب نمیزاره کسی بدیها و کاستیها رو ببینه /دوم اینکه منضورتون از اینکه میگین ترانه هایی که من و محصور میکنند زاییده آن دیده ها و شنیده ها هستند چیست؟کدام دیده ها یا کدام شنیده ها؟ از کدام حالات روانی؟لطفا یا مسئلهای رو مطرح نکنین یا اگر مطرح شد باید تا آخرش برین/تعصب چی هست؟/حقیقت چی هست؟/چرا گنگ و نیمه تمام حرف میزنید؟/اگر میخواهین مسئله ای رو بگین که با گفتنش هر چند تلخ حقیقتی رو روشن کنین پس بسم اله بگین چرا اگر مسئله ای هست که
نا گفته ها رو روشن میکنه پشت نقطه چین پنهانش میکنین؟
یا رومی روم یا زنگی زنگ/ما اینجا نیومدیم که موضع مشخص کنیم یا جبهه بگیریم پس اگر دانسته هاتون اینقدر بالا هست این گوی و این هم میدان/حق نداری اعتراض کنی به این حرفم
چون یا نگین یا اگه ادعایی به این سنگینی دارین که ما رو در حد صفر میدونین پس بر شما واجب میشه که ادعاتون رو در برابر همه ناصریا ها با کمال قدرت ثابت کنین خودتون میگین قصدتون گفتن نا گفته هاست ولی همیشه نا گفته هاتون چه مظلومانه پشت نقطه چین ها قایم میشن نه؟؟
پس اگر به قول خودتون ادعایی در مورد علاقه به ناصر ندارین
چطوری پس میخوایین بعضی از ناگفته ها رو بیان کنین؟؟
مثل اینه که مثلا کسی بگه من تا حالا قورمه سبزی نخوردم ولی بگه که خیلی بد مزه ست/جالبه نه؟
چطور میشه؟/خیلی مبهمین خیلی/مثل اسمتون/شما یا باید از طرفداران ناصر عزیز باشین یا از مخالفان ایشون(به هر دلیلی) ولی اینجور که از عرایضتون بر میاد این کاملا مشخص هست که از طرفداران ایشون نیستین چون خودتون گفتین که ادعایی در رابطه با علاقه به ناصر ندارین این چی رو میتونه برسونه؟ پس اگه حقایقی هست که هر چند تلخ هم باشه رو پشت نقطه چین پنهان نکنین/این رو هم شما هم هر کسی باید بدونه که عشق به ناصر و صدا و ترانه هاش در پشت هیچ اوهام یا حالات روانی خاصی و یا تعصبی پنهان نبوده و نیست و نخواهد بود بلکه همش حقیقت محض هست.
ناصر حتی قبل رفتنش هم چیزی را از دست نداده بوده و الان هم چیزی از دست نداده است بلکه اشخاصی که برای او در هر زمینه ای کار شکنی میکردند خودشان را با کارهای نا شایستشان بی ارزش کردند و ملاک و ارزشهای موسیقی پاپ داخل ایران را با کارشکنی به حد فاحشی پایین آوردند.
این ناصر و امثالهم بودند که به موسیقی داخل ایران رنگ و بویی نوین بخشیدند. جاوید باد ناصریا
پنج‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 08:23
امتیاز: 0 0
میخواهم به صدایی برسم که گلویش نی خونین شکایت باشد .ناصر صدای زخمی...ناصر صدای شکایت ...............ناصر صدای ترانه غمگین جنوب وشکایت ماندگار هر انسان عاشق وطن که چه اوردند بر سر این صدا..........اهل بی مرز ترین دریا باش/اهل همه جا را عشق است /ای قشنگ سازها اوازها روزهای بی عزا را عشق است///////////////
پنج‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 08:48
امتیاز: 0 0
سلام
اقاویا خانم گمنام چطوری میتونم باهاتون تماس بگیرم
اگر ایمیل دارین لطفا بگذارین همین جا
متشکرم
پنج‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 11:02
امتیاز: 0 0
سلام و تهنیت بر دوستان خوب
من و تو و او و ما و... همه و همه میدانیم که روزی خواهیم رفت.اما ای کاش به این عقیده ایمان داشتیم.که اگر چنین بود خیلی از چیزها را نمی گفتیم ُ خیلی از چیزها را نمی نوشتیم ُ خیلی از چیزها را نمی دیدیم ُ خیلی از کارها را نمی کردیم و... خیلی چیزها می گفتیم و می نوشتیم و می دیدیم و...
خوب است که رفتن را باور کنیم. رفتن به جایی که از تمام اسرار انسان پرده بر می دارند. رفتن به جایی که از تمام اعمال انسان به دقت سوال می کنند و جواب می خواهند.
یا بهتر و روان تر بگویم چه خوب است که اگر ایمان هم نداریم لا اقل آزاده باشیم.
در تخریب خوبان تلاش نکنیم و بر ریختن آبروی آبرومندان نکوشیم.
البته... خداوند می خندد به کسانی که سعی در بی عزت کردن شخصی می کنند که خداوند خود عزتش داده است.
خواندن و سرودن و گفتن برای پاک ترین پاکان دو عالم ُ آن هم عاشقانه و بی ریا ُ سعادت می خواهد و دلیل ماندگاری خواهد بود تا همیشه.
شب جمعه است و روح عزیز ما و عزیزان ما چشم براه محبت دوستان.پس ناصر خوبمان را شاد می کنیم با نثار صلوات و فاتحه.


خدا نگهدار
پنج‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 18:36
امتیاز: 0 0
سلام و رحمت بیکران و جاوید خداوند بر روح عزیز همیشه ماندگار همه ما :
ناصریای نازنین !
در مورد همه حرفا بیشتر فکر کنیم . به خصوص دوست عزیز و شاعر گرانقدرمون ا - م گرامی .
شاد و پیروز باشید
پنج‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 23:22
امتیاز: 0 0
پاسخ:
به کامنتهای پست قبلی هم مراجعه کنید.
بحثهای جالبی در اون کامنتها هم در جریان است.
سلام...

وبلاگ دوستداران اسحاق احمدی آپدیت شد

کاری مشترک از عمران و اسحاق !

http://eshaghmusic.blogfa.com/

منتظر حضور گرم شما خوبان هستیم .
جمعه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 01:31
امتیاز: 0 0
سلام بر عاشقان مرحوم ناصر عبداللهی

قبل از همه چیز لازم می دانم از مهدی که برایم کامنت اختصاصی می گذارند و با من با زبان شیرین فارسی صحبت می کنند و مثل اینکه بعضا متوجه نمی شوم تشکر کنم / مهدی خان این گوی و میدان نه فقط در اختیار من که در اختیار تو هم هست / فکر می کنم باید کامنتهای قبلی منو بیشتر بخونین تا متوجه صحبتهایم در مورد آن حالتهای ناصر که گفتم شوید به هر حال شما فارسی بلد هستید و چند گام از من جلوتر . مسئله ناصر چندان هم ساده نیست که در آن نقطه چینها جا بگیرن / توجه داشته باش بعضی وقتها نقطه چینها پر محتواتر از کلمات هستند و این به معنای گنگی نیست / چون مرگ ناصر مملو از این نقطه چینهاست / من ناصر و ترانه هایش را دوست دارم اما او خواننده محبوب من نیست و گناهی هم نکرده ام و ربطی هم به قورمه سبزی ندارد ( قسمتی از کامنت مهدی )- حق من است / من شخص حقیر و گمنام و عضو کوچکی از اهالی فرهنگ و هنر استان هستم اما نمی توانم اسمم را بگویم و نیازی هم به این امر نیست /لحن صحبت کردن شما برایم مهم نیست به هر حال به قول خودتان من مبهم هستم / اما تند نرو یکسال دیگر صبر کن بعد بیا همین مباحث را مطرح کن ببین جنس کلمات و جملات همین عشاق چقدر تغییر خواهد کرد ٪٪٪ من تا همینجا هم ناگفته های بسیاری را گفته ام اگر چشمانت را باز کنی / چند روز دیگر هم خانواده ایشان را ملاقات خواهم کرد و بسیاری از ناگفته ها را به ایشان خواهم گفت / پس توقع نداشته باشید اینجا همه چیز مطرح شود / چون اگر بگویم همه اتان مرا لعن و نفرین خواهید کرد و آرزو می کنید کاش نمی دانستید . من ادعا ندارم که چیزی می دانم اما گفتم از شما بیشتر می دانم و اگر شما در حد صفر نیستی پس چرا صحبتی نمی کنی فکر می کنم اینجوری بهتر بتوانیم نتیجه بگیریم و ثابت کردن ادعا جزء واجبات نیست می توانی باور کنی و بالعکس - به هر حال همه امان به نحوی قدرت فکر و آنالیز برخی مسائل را داریم/ و اما محسن عزیز اگر مورد خصوصی وجود دارد من به شما ایمیل خواهم زد و گرنه که همینجا مطرح کنید .
جمعه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 04:41
امتیاز: 0 0
پاسخ:
دوست عزیز من از شما یک سوال دارم

این جمله ای که گفتید ابهام زیادی دارد و ممکن است از آن سوء برداشت شود منظورتان از این جمله چیست مگر ناصر چه خطایی کرده که اگر بگویید در و دیوار و ما نفرینتان خواهیم کرد؟


/ پس توقع نداشته باشید اینجا همه چیز مطرح شود / چون اگر بگویم همه اتان مرا لعن و نفرین خواهید کرد و آرزو می کنید کاش نمی دانستید .!!!!!!!!؟؟؟؟؟
واقعا حیف است که به نوشته های استاد شیدا (ا-م)دقت نکنیم. چه درست و زیبا نوشته و حق مطلب را ادا کرده است.خدا این دوستان خوب و فهیم ناصریای عزیز را برای ما نگهدارد.
جاوید ناصریا
جمعه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 05:56
امتیاز: 0 0
Ghaysar_ir


نمى دانم شما با این بحثها دنبال چه هدفى هستید؟مى خواهید ثابت کنید که دلسوز فرهنگ و مردم بندر عباس هستید. وناصر را بیشتر از مردم بندر عباس دوست دارید؟ وقتی که شما بندرى نیستید و هنوز بندر عباس نیامده اید مطمئن باشیدهیچى از بندر و بندر یها نمى دانید حالا با درست کردن این وبلا گ دنبال معروف شدن هستید. وعده اى را دنبال خودت کشانده اید. خانم محترم شما هنوز الفباى موسیقى ما را نمى دونید.حتى نمی فهمید ناصر سبک موسیقیش چه بود؟ حالا شده اید کاسه داغ تر از اش زمانى که ناصر بسترى بود شما کجا بودید؟ بجز سیاورشن و هرمز گانى دات نت کدام سایت و وبلا گ از ناصر مى نوشت؟ حالا مدعى مى شوید که چرا سایتهاى بندرى (عشق قشمى) را براى دانلود گذاشته اندو اینبار نوید را سپر کرده اید و از زبان نوید حرف میزنید . مگر شما وکیل وصى ناصر هستید؟ به دوستان حمله مى کنید و کار انها را دزدى جلوه میدهید . پس کجا بودید وقتیکه البوم مجاز هواى حوا هنوز به بازار نیومده بود زینت بخش سایتهاى اینترنتى شد؟لابد ان سایتها بندرى نبودند و شما سکوت کردید تا کى شما ها باید براى ما بندریها تصمیم بگیرید؟ تا کى باید شما تو سر بندریها بزنید؟ مگر ناصر فقط متعلق به شما و نوید هست؟ و یادم هست وقتى این (عشق قشمى) تازه به سایتها امده بود خود شما لینکش را زده بودید اینجا . حالا خوابنما شده اید و به کار دوستان اعترض میکنید
اهنگى که در زمان ناصر مجوزپخش به ان نداند الان هم نه شما و نه نوید نمى توانیدمجوزش را بگیرید؟ و حرف نوید هم در خورتوجه (نوید که از این ماجرا خیلی ناراحت بود گفت این قطعه یکی از اصلی ترین آهنگهای این آلبوم بود و با انتشار غیر قانونی این آهنگ آلبوم ناقص شده و نا تمام ماند!)
ناصر اینقدر کاراش قوى بود که پخش یک اهنگ یا بقول خودتان سرقت یک قطعه تاثیرى بر البوم خیالى شما نخواهد گذاشت
شاید شما قصد داشتید این البوم را از طریق شرکتهاى موزیک خارج از کشور که متعلق همشهریانت توزیع کنید؟
کاش ناصر را مى شناختید و بجاى روضه خوانى هاى تکرارى از اهدافى که نتونست به انها جامه عمل بپوشاند مى نوشتید
هر چند مطمئنم این کامنت من حذف خواهد شد ولى اینها را نوشتم که خودت بخوانى و میدانم هر چه به نفع شما نباشد خذف میکنى
هویلا.هویلا به شر شیطون
هویلا.هویلابه چاه او زندون
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ :
آقای محترم من نه می خوام چیزی و ثابت کنم نه با بندریها مشکل دارم این و چندبار باید بگم ؟
این که دنبال معروف شدن هستم لابد شما بهتر تشخیص میدید.
زمانی که ناصر بستری بود من خونمون بودم و نمی تونستم بیام بندر و ناصر و نجات بدم با عرض معذرت از شما.
می شه بگی شما قبل از به کما رفتن ناصر کجا بودی؟...
در ضمن لطفا اون عینک بدبینی و از چشماتون بردارید بعد نوشته ها رو بخونید تا خودتون کلمه سایتهای (بندری!!!!) رو با توهم خودتون نبینید! من هر چی این متن و می خونم توش اثری از سایتهای بندری نمی بینم!
در ضمن من نه تصمیم دارم تو سر بندریها بزنم نه برای بندریها تصمیم بگیرم دوستان خوب و عزیزی هم از بندرعباس دارم که برام خیلی هم عزیز هستند و ارزش زیادی براشون قائلم. نمی دونم این تصورات غلط از کجا میاد تو ذهن شما!
در ضمن من اگه اینکار و کردم (لینک عشق قشمی) واسه این بود که نمی دونستم این آهنگ بدون اجازه به نت اومده.

سرقت یک قطعه تاثیرى بر البوم خیالى شما نخواهد گذاشت

خیالى؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

شاید شما قصد داشتید این البوم را از طریق شرکتهاى موزیک خارج از کشور که متعلق همشهریانت توزیع کنید؟

عجیبه شما استعداد زیادی در پیش بینی و قضاوت دارید!

شما ناصر و می شناختی؟ اهدافش و می شناختی؟ خوب بسم الله شما در موردش بنویس اینجوری منم کمتر معروف می شم!

در مورد جملات آخرتونم چیزی نمی گم جز این که دوباره می گم که استعداد غیب گویی شما بی نظیره!


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مینا جون عزیز دلم تو رو خدا از این حرفا نرنج من مینا رو از نزدیک می شناسم بیشتر از ۱۱ ساله اگه مینا آدمی بود که می خواست معروف شه از خیلی طریقهای دیگه می تونست اون از جون و دل داره مایه می ذاره واسه این وبلاگ در ازای هزینه هایی که صرف میکنه(پول تلفن-اینترنت-وقت) چی گیرش میاد؟ تو رو خدا شما بگین چی گیرش میاد جز یه همچین تهمتهایی به خدا خیلی بعضیا بی انصافن این وبلاگ جز کار دل چی می تونه باشه؟ به من بگین ببینم اگه مینا این وبلاگ و تعطیل کنه کدومتون می تونین دووم بیارین ؟؟؟؟
جمعه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 17:54
امتیاز: 0 0

مینا جون عزیز دلم تو رو خدا از این حرفا نرنج من مینا رو از نزدیک می شناسم بیشتر از ۱۱ ساله اگه مینا آدمی بود که می خواست معروف شه از خیلی طریقهای دیگه می تونست اون از جون و دل داره مایه می ذاره واسه این وبلاگ در ازای هزینه هایی که صرف میکنه(پول تلفن-اینترنت-وقت) چی گیرش میاد؟ تو رو خدا شما بگین چی گیرش میاد جز یه همچین تهمتهایی به خدا خیلی بعضیا بی انصافن این وبلاگ جز کار دل چی می تونه باشه؟ به من بگین ببینم اگه مینا این وبلاگ و تعطیل کنه کدومتون می تونین دووم بیارین ؟؟؟؟
مینا اعصابم خوردددددددددددددددددده چرا بعضیا انقدر قدر نشناسن به خدا اگه جای تو بودم تا حالا کم آورده بودم و ۱۰۰دفه این وبلاگ و تعطیل کرده بودم اااااااااااااههههه
جمعه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 18:00
امتیاز: 0 0
پاسخ:
نگار جان خودت و ناراحت نکن....
بچه ها !‌ شما رو به خدا ‌! این جا چه خبره ؟
لااقل ما ها که از روزای اول این جا سر می زدیم و پیغام می ذاشتیم و دوستمون رو تشویق می کردیم ، می دونیم چی به چیه ؟
حالا دوستای جدیدتر و بیشتر هم پیدا کردیم و ... چه بهتر ! اونا هم ، حتی دوست گمنام هم انقدر انصاف دارن که به مینای عزیز احترام میذارن و ازشون توقع زیادی ندارن . قصدشون کمک و راهنماییه . دوستای عزیز ! حواسمون باشه ! یعنی تا حالا واسمون پیش نیومده ؟ این که برای یه دوستی کامتت می ذاریم و لحن نوشتن ما با لحن خوندن اون یه دفعه از زمین تا آسمون متفاوت می شه ... همه که محیط وب و اینترنت و ... رو می شناسید ! می دونید که گاهی با بد خوندن کامنت ها سوء تفاهم پیش میاد !
نمی گم همه این حرفا حاصل برداشت های اشتباه ما یا دوستای جدیده ! خوب گاه تندروی هایی هم هست . ولی اون قدر نیست که باعث بشه حرفای بعدیمون تندتر و رنجاننده تر بشه ! حداقل به زحمتای دوستمون احترام بذاریم و چندین و چند بار کامنت هامونو بخونیم ، بعد پستشون کنیم تا باعث نشه دوستای دیگه هم خاطرشون آزرده بشه و از روی ناراحتی چیزایی بگن که ممکنه از ته دلشون هم نباشه !
ممکنه خیلیا باشن که چیزایی بدونن . ولی خیلی ها هم هستن که کمتر می دونن ! ماها هم چیزی نمی دونیم و حداقلش اینه که دونسته هامون کمه . به موسیقی بندرعباس با ناصریا بود که با چشم دیگه ای نگاه کردیم . حالا هم سعی می کنیم بیشتر بدونیم . ولی ادعایی هم نداریم .
نمی دونم چی بگم ! یه وقتایی هست که با وجود دونستن باید سکوت کرد و تا زمانی که وقتش نرسیده چیزی نگفت و آتش زیر خاکستر رو شعله ور نکرد .
باید از خدا بخواهیم همیشه کمکمون کنه . حتی در گفتن واقعیت ها و شنیدنشون ، تحملشون !
رحمت بر روح ناصریا !
در ضمن : همه می دونیم که هیچ کس نیست که در این دنیا خطایی رو مرتکب نشده باشه . این امکان نداره ! اگه غیر از این بود پدر بزرگوار ما آدم (ع) در بهشت می موندن و به ما زحمت نمی دادن ! ما هم مستثنی نیستیم . اگه خانواده ناصریا اون روزا سکوت کردن حتماْ دلایلی داشتن ، حتما ! والا کی مهم تر از ستون و پایه خونواده ؟ پدر ؟ ... اونم چنین پدری !
مراقب خودتون باشید . برای همه تون آرزوی پیروزی و شادی دارم .
جمعه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 19:41
امتیاز: 0 0
متاسفانه نحوه انتقاد جناب نگار انتقاد تخریبیه . انتقادی که قصدش تخریب طرف مقابل باشه ارزشی نداره . اگه کسی چیزی میدونه باید انتقاد سازنده کنه. من دو ماه این وب رو دنبال میکنم اصلآ نمیدونم نویسنده کی هست یا چند ساله شه یا مدرکش چیه . از کی تا حالا وبلاگ نویسی علت معروفیت در ابعاد بزرگه . نهایتش مخاطباش فقط اسم طرفو به یاد میارن.
جمعه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 21:45
امتیاز: 0 0
من هم به عنوان یک دوست ناصر نازنین که او را گونه ای دیگر و متفاوت یافتم و شناختم چه قدر بر مظلومیت چنین شخصیتی که به جرات فرازمینی بود افسوس می خورم که در زمانه ما ناصر چه تنها و غریب است. من هم اگر از او و درونیات و نیات او بگویم آنگاه می فهمیم که وسعت آبی و پاک و متصل او را حتی ستایش کنندگانش نیز نمی دانند!
بگذار کسی نداند و نفهمد غم این فراق را.من هم خسته ام از این حرف هایی که هنوز در فکر اویی؟حالا چون می دانند که صرفا علاقه مند او نبودم دورادور کمی تخفیف قائل می شوند !

غم که نه اندوه ناصر برای من هم اندازه فقدان عزیزانم مادرم و پدرم بوده است و این غم کمی نیست.
جمعه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 23:15
امتیاز: 0 0
سلام به مینای خوبم و تمام بچه های گروه .
مینا جون از این راه دور دستات رو می بوسم که انقدر زحمت می کشی ولی متاسفانه بعضی از ما ها قدر نمی دونیم . می خواستم بگم که مینا اگه می خواست با این کار معروف بشه که خودشو کامل معرفی می کرد و خودشو گل مینا معرفی نمی کرد . یه کم اگر به خودمون زحمت بدیم اینا رو متوجه می شیم .
در ضمن اینو بگم که ناصریا هیچ وقت از یاد من بیرون نمی ره . حتی اگه اینجا حرفایی زده بشه که خیلی ها نظرشون در مورد ناصر عوض بشه . شاید خیلی ها بگن حرفای من از روی احساساته . شایدم خیلی ها بگن که مرده پرستم .
اگه کسی بخواد این جوری فکر کنه . خوب فکر کنه . مهم نیست .
اون کسی مرده پرسته که به ناصر بدی کرده باشه . و حالا که ناصریا رفته براش عزیز شده .
کسی مرده پرسته که تا ناصر زنده بود به خودش زحمت خرید یه آلبوم از ناصریا رو نداده . و حالا که ناصریا رفته...
بگذریم .
از بچه ها می خوام که به بعضی نوشته ها زیاد توجه نکن . شاید یه عده بخوان ناصر رو از چشم ما بندازن . ولی نذارین که اینجوری بشه .
بذارید ناصریا همون ناصریای همیشه جاوید باشه توی ذهن و قلبمون .
جاوید ناصریا
جمعه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 23:22
امتیاز: 0 0
جالبه نگار هم وکیل مدافع مینا شد/ قبل از کما رفتن ناصر اورا چندین بار دیدم و مینا جان یکى از اهداف که از زبون خودش شنیدم و حتى سیاورشن هم مى تواند شهادت بده ضبط و توزیع همین قطعه هاى که مجوز نداده بودند (همینى که بقول شما سرقت شد) ناصردنبال تجارت از راه هنر نبود میخواست اثارش بدست طرفداراش برسه و اینا هم از زبون خودش شنیدم که میگفت (سرحدیون ایمدت دید وا سرم شونواردن) حتمآ دوستان بندریت در صورت متوجه نشدنت برات ترجمه میکنند من ناصر را از وقتى میشناسم که کودکى ۸ساله بود و ۱دوشاخ(تیرکمان) دستش بود و توى محله سید کامل گنجشکها را شکار میکرد عروسى ناصر هم رفتم محمد روهنده اون شب سنگ تموم گذاشت
اما نویدأگاتوا ناصر بشى باید مث ناصر فکر کنى بپت یشوأ ناصر نبودن زحمتى کشیدن تو تهرون سختى و گؤشنئى ایکشیدن مه همسن ناصرم ا گا از الان تواباجفتى دحتؤن سرحدى چمک کنى بجاءى نارسى خالو بندرى عزت نفسیشا نوید منس ایشون اطرفت گپ بزنن گیتار بپ شما بساء وباهرضربه بیاد بندرت بش و ببندرى بودنت مث ناصر افتخار کن خالو
شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 04:25
امتیاز: 0 0
پاسخ:
اول اینکه ناصر اون موقع می خواست اینکار و بکنه منم می دونم و خودم اون مصاحبش و با سیاورشن تو وبلاگم دارم .
ناصر اون مو قع خودش بود و بچه هاش بی سرپرست نبودن اما اونا الان احتیاج به تامین مالی هم دارند این که فهمیدنش سخت نیست هست؟
در ضمن اگر کیدی رو خونده باشی نوید به همراه عقیل می خواد ۷ آلبوم معنوی ناصر و مجانی بین مردم پخش کنه (همون کاری که قرار بود پدرش بکنه)

ناصر و بندریها هم خیلی عذاب دادند این چیزیه که می تونم با دلیل و مدرک ثابتش کنم اگر من چیزی نمی گم دلیل بر ندونستن نیست...
اما ما هر کدوم مسئول رفتار خودمونیم نه همشهریامون پس انقدر بحث تهرانیها و بندریها رو نکنین لطفا!
ما اینجا با هم دوستیم از همه جای ایران و خارج از ایران هم به این وبلاگ میان و این بحثا اینجا بی معنیه.

نوید هم با دخترای سرحدی(غیر بندری) نمی رقصه و به ریشه و اصالت خودش پایبنده .
نمی دونم تا کی می خوایم اسیر تعصبهای خشک باشیم؟؟؟؟؟؟
بنام عشق /بجان عشق/این دمی که با عشق زادگانم زندگیست///
گمنام عزیز
ایمیل من
mohi_eshghast@yahoo.com
منتظرتون هستم.
شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 08:11
امتیاز: 0 0
مرگ هم عرصه ی بایسته ای از زندگی است
کاش شایسته ی این خاکسپاری باشم
شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 11:22
امتیاز: 0 0
با سلام به روح پاک ناصریا و همه ناصریاهای عزیز.
واقعا میشه به جرات به دموکرات بودن صاحب این وبلاگ حالا هر کسی و از هر کجایی که هست درود فرستاد که همه کامنتها رو بدون کم و کسر لود میکنه برای بقیه.
سلام /همیشه گمنام عزیز/ امیدوارم خوب باشی الان اومدم کامنت شما رو خوندم.
من هنوز هم گمنام عزیز تکرار میکنم که من بارها به زبان فارسی سلیس در همینجا گفتم که من به شخصه با تعصب مخالفم (فقط اندکی تامل کافیست).
من در همین مورد خاص این مطلب رو گفتم و نه مسائل دیگه .
من الان چند تا نقطه چین میزارم اگه هر کی فهمید منظور از این نقطه چینها چیه بهش همه آلبومهای ناصر رو به صورت ارجینال بهش میدم.............
گمنام عزیز کسی نگفت چون شما ناصر عزیز خواننده محبوبتون نیست گناهی رو مرتکب شدین اما گناه این هست که بگین آگاهی همه در حد صفر هست و حالا که مدعی میشین که در حد صفر نیستین چرا چیزی نمیگین؟
آخه این نقطه چینها تا کی؟/شما مگه نگفتین که همه در حد صفر هستین؟/حالا اگه به قول خودتون کوچکترین چیزی هم که میدونین ولی چرا نمیگین؟ناصر وقتی که بود هیچ کس دلیل اینکه چرا به آهنگهاش مجوز نمیدن رو نمیگفت یعنی حالا هم که خودش دستش از دنیا کوتاه شده همچنان باید به نگفتن ناگفته ها اصرار بورزیم؟؟ پس حالا گفته نشه کی بشه؟
راستی منظورتون از آن حالتهای ناصر چه چیزی هست؟
ایا هنوز هم باید گنگ باشیم؟این رو همه بدونن که ناصریا ها چه الان چه ۲۰ سال دیگه باز هم به ناصر عشق میورزن و باز هم طعنه ناشنیده رو با صدای هر چه رساتر خواهیم خواند .
ببینم مگر خود شما به خواننده محبوبتون فقط عهد بستین که در زمان حیاتش بهش عشق بورزین یا به آهنگهاشون گوش بدین؟مگه وقتی هایده یا ویگن یا فرهاد که رفتن با اینکه سالها از رفتن اونها میگزره کسی به آهتگهاشون گوش نمیده؟یا بهشون کسی عشق نمیورزه؟و حتی خیلیها هم در همین داخل ایران هستند که کسی حتی با وجود بودنشان در قید حیات به ترانه هاشون گوش نمیدن/مسئله بودن یا نبودن نیست بلکه مسئله مردمی بودن و محبوب بودن و ارائه کاری کاملا متفاوت هست که کسی رو حالا در هر زمینه ای که هست از بقیه متمایز میکنه و محصولات اون شخص رو قابل تامل و باز هم متمایز میکنه.
حالا یکی از بندریهای عزیزمون اومده با این تفاسیر میگه چرا میخواین به بندریها توی سری بزنین/یا میگن ناصر فقط مال نوید یا بقیه نیست/ایشون اول موضعشون رو باید مشخص کنند بعدا در یک جای عمومی اظهار نظر کنند/صدای ناصر عزیز انقدر قوی و اشعار و تنظیماتشون انقدر قوی هستند که هیچ احتیاجی نیست که مثلا به قول ایشون شرکتی مثل کلتکس و یا ترانه و یا امثالهم بخوان آهنگهای ناصر رو بیرون بدن ناصر توی همین ایران خودمون انقدر طرفدار داره که لازم به دست به دامن شدن اونور آبیها به هیچ وجه نیست.ما هممون هم ناصر رو و هم همشهریهای گلش رو مثل خودش دوست داشتیم و خواهیم داشت یادمون باشه که توی برنامه های ناصر همه برای بندر کف میزدند ونه فقط بندریها./ناصر متعلق به همه ایرانیهایی که عشق به ناصریا دارن هست./هیچ کسی هم قصد تبلیغ به نفع خود و یا به دنبال معروف شدن در این وبلاگ نیست چرا که راه های زیاد و مطمئن دیگه ای برای معروف شدن هست اصلا توی وبلاگ مگه میشه معروف شد؟
این وبلاگ متعلق به طرفداران و دوستداران ناصر عبدالهی عزیز هست این که چیز عجیبی نیست چون خیلی از علاقه مندان به هنرمندان برای اون هنرمند وبلاگ درست میکنن این وبلاگ هم مثل بقیه برای ناصریا ها درست شده و خواهشا بیایین کنار هم به خوبی باشیم نه با طعنه زدن و این هم روشن باشه که کسی کسی رو نمیخواد سپر بلای کسی قرار بده اگه چیزی بوده همش صرفا نقل قول بوده همین و بس. آخه مگه میشه ماها که خوانواده ناصر عزیز رو عینا مثل خوانواده خودمون میدونیم بخواهیم اعضای اون خوانواده عزیز و داغدیده و صبور رو سپر بلای حرفهای خودمون قرار بدیم؟؟
زنده باد جنوب/زنده و جاویدان باد ناصریا.

شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 11:47
امتیاز: 0 0
با سلام خدمت ناصریا های عزیز: کی گفته وقتی صحبت از ناصر و ترانه هاش که میشه یعنی صحبت از موسیقی کل هرمزگان شده؟ کی این رو میگه کی؟
اصلا چه ربطی داره؟/مگه وقتی مثلا اگه جایی صحبت از ابی و ترانه هاش بشه یعنی اینکه صحبت از اهالی کلاک کرج و کرجیها شده؟ یا یعنی هر کس کرج رو رفته باید به ابی گوش بده؟ ما موسیقی و سبک ناصر رو دوست میداریم و ارج مینهیم بهش حالا این سبک و اشعار مال هر کجا که میخواد باشه/این خیلی برای آدم میتونه سنگین باشه که چون طرفدار یک هنرمندی که از قضا اهل هرمزگان هست
هستیم باید حالا دیگه بی چون و چرا همه سازها و اهالی و کوچه های هرمزگان رو هم بشناسیم؟/اصلا مگه ناصر مختص برای هرمزگانیها خونده که حالا چون اگر کسی اهل تهران و یا اصفهان و یا تبریز باشه حق نداره بهش علاقه داشته باشه؟؟
این به هیچ عنوان شرط علاقه نیست همون طور که ناصر برای محبوبیتش برای قوم و شهر خاصی شرط نگزاشت.
مگه اگه کسی مثلا تا حالا پاش رو بندر نزاشته دیگه حق نداره به ترانه های ناصرش گوش بده؟این چه ملاکی هست که ماها داریم برای خودمون رواجش میدیم؟/اگه هم نتونیم به ناگفته ها اشاره کنیم دیگه به این میتونیم اشاره کنیم و جوابش رو پیدا کنیم نه؟
ناصر برای همه میخوند هم فارسی و هم بندری
شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 14:12
امتیاز: 0 0
با سلامی دوباره
خیلی متاسفم از اینکه آقا یا خانم ربکا نمیزاره یا نمیخواد که حداقل کسانیکه میتونند مارو از وقایع مطلع کنند؛ سعی در دشمنی و تفرقه اندازی میکنه. اصلا شما تا حالا کجا بودید؟ اگه هدفتون غرض ورزی و تفرقه پراکنیه خب هرچقدر دوست دارید بنویسید اینجا آنقدر ظرفیت گل مینا خانم زیاد ه که بدون هیچ کم و کاستی نظرات و انتقاداتو در وبلاگ قرار بده. ولی خواهشا اگه هدفت خراب کردنه: اشتباه اومدی ما دوستان همگی جمع شدیم تا بکمک هم جنبه های اعتقادی و سبک اون زنده یادو بشناسیم. اگه دیدن این صحبتها شمارو ناراحت میکنه . دلیلی نداره که وارد بحث بشید. من به نوبه خودم از آقای گمنام که میدونم خیلی اطلاعات ارزشمندی برامون داره عذر خواهی میکنم. و از ایشون میخوام مدارا کنید و در حد توان اطلاع رسانی کنید. همچنین از گل مینای عزیز هم میخوام که صبور باشند و گوش به این اراجیف ندن.
شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 17:58
امتیاز: 0 0
پاسخ:
من صبرم زیاده فقط خواهشا با هم دعوا نکنید بی احترامی هم به همدیگه نکنین اینجا جای تفرقه و دشمنی نیست اینجا جای دوستی و مهرو محبته بین همه ما
اهل تهران یا بندر یا هر شهر دیگه ای بودن مهم نیست مهم دلهای ماست که باید به هم نزدیک باشه...
درجواب صحبتهاى دوستان مهدى و گمنام خیلى حرف داشتم ولى به زمان ومکان دیگرىموکول میکنم به جائى که دیکتاتورى نباشه که فقط بایستى تعریف و قربون صدقه از مدیر انجا باشه وگر نه کامنت حذف میشه مینا جان این را هم حذف کن
شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 18:26
امتیاز: 0 0
پاسخ:
عجب!
دیکتاتور؟؟؟!!!
به خدا به این حرفتون فقط خندم گرفت من فقط اون کامنت و نگه داشتم تا سر فرصت یه جواب مناسب بهش بدم بعد تاییدش کنم.

فقط کامنتهایی رو تایید نمی کنم که توش به کسی شهری ملیت آیین و یا هر چیز دیگه ای توهین مستقیم شده باشه گرچه...
و گرنه نقد سازنده (نه تخریبی) خیلی هم ماثره .

راستی کامنتهای قبلی شما تعریف و تمجید بودن که تاییدشون کردم؟!!!

عجب تعریف و تمجیدی!!!
سلام گلم:
اینجا چه خبره؟
بازهم بعضی حرفای الکی زدند واقعا که من بعنوان یه بندرعباسی از خوندن بعضی حرفا خجالت کشیدم و شرمنده شما گل قشنگم شدم:این روزها به دلیل ماموریت کاری کمتر میتونم سر بزنم اما همیشه دوستتون دارم.
**** جاوید ناصریا****
شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 18:35
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام عزیز دلم
همین الان داشتم بهت فکر می کردم
چقدر خوشحالم که اومدی.
منم دوستت دارم گلم.
مواظب خودت باش عزیزم
سلام .
واقعا خسته نباشی...
خواهر عزیز عشق متاسفانه بسیارند کسانی که از طعم عشق به دورند و به گفته خودتان با چشمانی بسته دنیا را نظاره میکنند...
شب تاریک و بیم موج و گردابیچنین حایل
کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها...
...............................
در پناه حق موفق و سربلند باشید
شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 19:49
امتیاز: 0 0
سلام ، لطفا یه سری به میل باکستون بزنید ،
ممنون ...
شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 23:38
امتیاز: 0 0
پاسخ:
در اولین فرصت جواب میلتون و می دم اما اولین نکته اینه که من بندر نیستم تهرانم!
بچه ها امروز تولد نازنینه دختر مهربون ناصر.
من به نوبه خودم تولدش و تبریک می گم ایشالله که غم از خونه دلش رخت ببنده و شادی جاش و بگیره.

نازنین گلم تولدت مبارک
یکشنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 01:55
امتیاز: 0 0
سلام بچه ها !!!!
میدونستید امشب تولد نازنین بوده ؟؟؟؟؟؟؟ منم نمیدونستم، طبق معمول مینای با وفا بهم گفت !
نازنین جان، گلم، عزیزم، عسلم، ماهکم تولدت مبارک !!!
تولد تولد تولدت مبارک، بیا شمعها رو فوت کن، تا صد سال زنده باشی. ایشالا صد سال به این سالها برسی !!! گلم.

Happy Birth Day Nazanin
Happy Birth Day Nazanin
Happy Birth Day Nazanin
Happy Birth Day Nazanin
Happy Birth Day Nazanin
Happy Birth Day Nazanin
یکشنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 02:34
امتیاز: 0 0
سلام
ببین از بس تو دلم حرف هست که نمی تونم حرف بزنم
فقط همینو بگم که با رفتنش دنیا رو سرم خراب شد.من اونو دوست نداشتم
من عاشقش بودم
میتونم ادعا کنم که تو این جهان هیشکی بیشتر از من ناصر و دوست نداشت
دمت گرم خیلی خیلی خیلی حال دادی
لا اقل فهمیدم که تو این جهان تنها نیستم و هم درد دارم
اگه من هم شریک بدونی خوشحال می شم
ازت می خوام این یه تیکه رو بنویسی:
به خدا قسم بیشتر از برادرم اونو دوست داشتم من با اون زندگی کردم و می کنم
من دوسش دارم
وقتی زنده بود غصه دوریمونو می خوردم و وقتی از پیشم رفت به خواطر نبودنش
.....من اونو دوست داشتم........
یکشنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 02:45
امتیاز: 0 0
سلام و خسته نباشید.
دیگه نیاز به تکرار نداره دوستان که ناصر متعلق به تمام ایرانه.
کسی به این شکی نداره.ماها بچه که نیستیم!!
ناصر بچه ی بندرعباس بوده و خواهد ماند.موسیقی زادگاهش رو دوست داشت هدف داشت روش و....اما خواننده ای محلی نبود و متعلق به تمام ایران بود.
بندرعباسی ها هم واقفند به این مسئله.
دشمناش هم از قوم و قبیله ای خاص نبودن.
.
از اون روزنامه نگار محلی که مصاحبه ی ناصر در مورد ابراهیم منصفی رو تحریف کرد و پس از مرگش با پر رویی در مدح ناصر نوشت!!(اسم نمیبرم).
تا انواع اقسام کنسرت گذارهای رنگارنگ و مدیر برنامه های خوشکل در تهران که ناصر رو این اواخر اجاره نشین کردند!!
بعضی چیزای دیگه در تهران که شاید ندونید!
نمیخواستم از خاطره یا چیزی که سند محکمی نیست مایه بذارم.
اما ناصر در یک اجرا به همراه گروه مامبولیوا در بندرعباس.فرمودند!!:(من تهران که هستم خیلی چوب لای چرخ من میذارن ولی من نامردم کارم رو نکنم و موسیقی بندرعباس رو به ایران معرفی نکنم).
اون شب من نقش جمال رو اولین بار شنیدم.مهم نیست نمیخوام خاطراتمو اینجا بنویسم از حوصله خارجه.
بعد از اجرا ناصر از سالن فجر بندرعباس اومد بیرون عده ای دورش رو گرفتند برای امضا و...
یه پسر جوون از دور با لهجه ی بندرعباسی گفت ناصر که چوب لای چرخت انوسه؟ بندرین؟ سرحدین؟(بندرعباسی ان یا غیر بندرعباسی).
ناصر گفت هم بندری هه و هم سرحدی ولی مه کاره خودم اکنم و موسیقی خو دنبال اکنم.
اون روزنامه نگار یادم نمیره چقدر ناصر رو خراب کرد چون بندرعباسی ها منصفی رو دوست داشتن.(فقط افسوس).
ناصر بارها این حرف رو رد کرد در کنسرتهاش و در عمل برای بندرعباسی ها ثابت شد اما اینگونه با آبروی انسانها بازی میشه.

اما این رو هم بگم ناصر این اواخر بیشتر از اونوری های غیر همشهریش مینالید.
هنوز معلوم نیست چه کسی از چه قومی و اصلان چگونه ناصریا رو از ما گرفت.
مهم نیست دوستان!!
هیچی مهم نیست ماها فقط اسمن طرفدار ناصریم .
از فردا بیایید به جون هم بیفتیم و به همدیگه توهین کنیم.
ناصر هم احتمالا روحش شاد میشه!!.
راستی لاله خانوم شما مسئول کار دیگران نیستی نه شما و نه من حافظ منافع بندرعباس نیستیم.
نه شرمنده شو و نه ناراحت لاله جان امیدوارم موفق باشی.

دوست عزیزه گمنام مه!
خیلی از وبلاگوی بندری کاره معرفی محمد روهنده و محمد منصور و.... انجام ادادن.
پیشنهادت خوبن اما به نظر مه اینجا بیشته جای ناصریای فقیدن.دوست گمنام مه امیدوارم تو هم موفق بشی.
مینا و سید جلال و مهدی پرند فرهاد الهام الهه محسن گندم و ...امیدوارم شماها هم در هر عرصه ای که هستید موفق باشید.

در آخر از تو مینای عزیز خواهر گلم تشکر میکنم.امیدوارم با دقتت بیشتر روز به رزو موفق تر باشی و با مدیریت صحیح تو اینگونه جبهه بندی نشه.
فراموش نکنیم لزومی نداره همه مثل هم فکر کنیم.

ان شا الله به هدفت برسی مینا جان

یا حق


یکشنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 03:34
امتیاز: 0 0
پاسخ:
خوب ممنون از شما
تقریبا خیلی از چیزایی که تو دلم مونده بود و می خواستم بگم و شما گفتید...
سلام

هومن جان خسته نبشی / فضای اینجا به اسم ناصرن و طبیعتا هر کسی اتات اینجا و نظر ادت در ای مورد و مشکلی هم نین / اما ظاهرا یه عده ای اینجا به ناصر اپرستیدن به قول خودشو - خوب این حقشون و ما حرفی منین اما چه خوبن که ایشونو در مقابل کسونی که ادعای پرستش ناصر شنین جبهه نگیرن و توهین نکنن / بقیه اش فارسی اگم :
ناصر به متعلق به همه دوستداران خودش است و در این شکی نیست / اینجا برای بحث و مناظره هم نیامدم - صحیح یا غلط به هر حال کامنت گذاشتم تا بلکه ناصر را از زاویه دیگری هم دید از همان زاویه ای که برخی دوستان مثل قیصر و هومن هم به آن پرداختند / بسیاری از دوستان با ناصر ملاقات نداشته اند و فقط صدایش را شنیده اند / قصدم این بود که در جهت تنویر بسیاری از سایه های سوال بر انگیز گامی بر دارم که به آدم مدعی و چیز ندان متعصب متهم شدم / ابتدا فکر می کردم جماعتی که خود را دوستداران ناصر معرفی می کنند از این مسئله استقبال خواهند کرد اما انگار به حرف خود ناصر در مورد همین جماعت طرفدار رسیدم / حق با شما دوستان است برای پرداختن به موسیقی استان و ناصر فضاهای دیگری وجود دارد که می توان آنجا فعالیت کرد و گرنه در نقد موسیقی ناصر حتی ترانه های فارسی اش به نام موسیقی هرمزگان برخواهیم خورد و باز کارت زرد دوستداران ناصر را در مقابل خود خواهم دید که اینجا جای ناصر است نه موسیقی هرمزگان و بندر عباس / اگر می دانستم که حضور من و حتی امثال من باعث آزردگی خاطر و شرمندگی لاله خانم به عنوان یه بندرعباسی می شوم هرگز اینجا جسارتی به خرج نمی دادم به هر حال ایشون از دوستان نزدیک گل مینا شاید باشند . / برای مهدی هم متاسفم که جنس موسیقی ناصر را با ابی مقایسه کرده اند فکر نمی کنم شما از خود ناصر مطلع تر باشید که چگونه موسیقی می ساختند و ترانه می گفتند . عشق ورزیدن - محبوب بودن - مردمی بودن - محصولات و از این قبیل کلمات چیزهایی نیستن که بتواند به شناخت از موسیقی بینجامد / من اینجا آمدم که از دو جنبه ناصر را بررسی کنم ( هر چند که از نظر شما پر مدعا هستم ) - موسیقی و مرگ او - کاش اجازه می دادید که از جنبه های موسیقیایی این هنرمند بگویم و از اهداف آینده او / دیروز که کیبورد //////T سال گذشته آن مرحوم را لمس می کردم بیشتر از همه از عقیم ماندن آن برنامه حسرت می خوردم و اینکه چه ترانه های زیبایی بر روی آن کیبورد تنظیم شده بود . و شما اجازه ندادید که درباره مرگ او چیز بیشتری بگویم و همش آن نقطه چینها را مانند پتک بر سرم کوبیدید و حالا من می گویم که شما با آن ادعای فضلتان اینقدر متوجه نیستید که بعضی صحنه ها نه بر زبان جاری می شوند و نه بر قلم و شاید هم به مصلحت نباشد حالا چون من در انتقال ناصر به بیمارستان دوم همرا ه بودم و می دانم و بازوی سمت راست او را هم دیده ام !!!!!!!!! باید بگویم ( این علامتهای تعجب را هم مهدی بر سرم خواهد کوبید )/ این مصلحت می تواند شامل خانواده ناصر هم شود / شما چگونه برای تکثیر ترانه های بدون مجوز ناصر برای خانواده اش سینه سپر می کنید و دیگران را محکوم اما برای روشن شدن بعضی مسایل مبهم که هیچ به مصلحت این خانواده نیست اهمیتی قائل نیستید روی سخنم با مهدی گل مینا و آنهایی است که این روزها به من می گویند یا شفاف صحبت کن یا چیزی نگو ؟؟؟؟؟؟؟ ابتدا به این رفتار دوگانه اتان خوب فکر کنید . بعد برای خانواده ناصر وکیل مدافع شوید / شاید به زودی همه کامنتهای موجود در این بلاگ را به برخی از اعضای این خانواده نشان دهم از این جهت که بدانند ناصر چقدر دوستدار دارد و حتی احسانی و جود دارد که مطمئن است هیچ کس مثل او ناصر رادوست ندارد. حالا وای به حال کسی که بیاید و در این بلاگ بنویسد که من از موسیقی ناصر و خودش بدم می آید چه الم شنگه ای راه انداخته خواهد شد !!!!!! من دیگر در مورد ناصر مطلب نخواهم نوشت باشد که همه چیز مسکوت بماند چون حق شما بیشتر از این نیست . ( بابت جمله آخرم عذر خواهی می کنم / ناراحتم) - و به بندریون عزیزم اگم که موسیقی ما در ناصر خلاصه نابو ما باید موسیقی ناصر ادامه هادیم .
تا بعد
یکشنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 05:01
امتیاز: 0 0
پاسخ:
خوب یه خواهشی از شما دارم بر گردید و کامنتهای قبلی خودتون و بخونید ببینید کی جبهه گرفته!
من نگفتم یا همه چی و بگید یا اصلا حرف نزنید خواهش کردم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید(مخصوصا در مورد مرگ ناصر) که موضوع حساسیه وهمه ما دوست داریم بدونیم چه اتفاقی واسه ناصر افتاده.
اما شما به عنوان یه مراجعه کننده به این وبلاگ این حق و داری که هرچی دلت می خواد بگی و هر چی دوست نداری نگی این با خود شماست من برای کسی اینجا تعیین تکلیف نمی کنم چنین جسارتی اصلا نمی کنم.
لاله هم منظورش با شما نبوده با قیصر بوده احتمالا چون شما به کسی بی احترامی نکردید و خود من به شخصه برای شما احترام خاصی قائلم چون اتفاقا بحثهای خیلی جالبی راه انداختید از حرف بچه ها هم ناراحت نشید بالاخره همه که مثل هم فکر نمی کنند این طبیعیه.
در هر صورت دوست گمنام ما بخواین نخواین شما هم عضوی از این وبلاگ شدید و نبودتون خیلیها از جمله خود من و ناراحت می کنه پس ان شالله باز هم می بینیمتون.
و ایشالله بتونیم بدون تعصب موسیقی و هنر ناصر و همچنین علت مرگشو مورد بحث و بررسی قرار بدیم.
در مورد اینکه بعضی چیزها گفتنی نیستند هیچ شکی نیست اما...!خودمم از نقطه چین استفاده کردم!
همه عزیزانم ، دوستای خوبم سلام ،
مینا جان شما هم خسته نباشی ..
ببخشید تو رو خدا ، من فکر میکردم شما ساکن بندر عباس هستید ...
بچه ها ، هر کدومتون اهل بندر عباس هستید ، برای یه کار خیلی مهم که از طرف مجمع جوانان نو اندیش خراسان شمالی داریم برای ناصر انجام میدیم ، برام یه ایمیل بذارید ،
خیلی مهمه ، لطفا کوتاهی نکنید ، هر کدومتون وقتشو دارید ، بهم بگید که کلی کار داریم ، ممنون ...
همیشه باشید ...
پیروز ...
سربلند ...
عاشق ...
مهربان ...
یکشنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 08:09
امتیاز: 0 0
سلام:
هومن عزیز چوک بندر
حرفهات خیلی تندو تیز صریح و جالب بود
منو یاد خاطره سالن فجر انداختی من اصفهان زندگی می کنم
تعجب نکن/ولی اون شب یک هفته بود بندر بودم البته قبلا
یکسالی بندر زندگی کردم
اون شب به دعوت محمد ویسی وخود ناصر اومدم سالن
ناصر خیلی مهمون نوازی کرد/همینطور محمد
من چون ناصرو از نزدیک میشناختم
هیچ حرفی با کسی ندارم
وقتی بودش هیچ کس نه درمورد تکنیک صداش حس اهنگ سازیش و.............................صحبت نکرد
در اخر هومن جان تشکر که منو یاد خاطرات بندر انداختی
این تراه برای تو:
داغ عزیز دستته از دست خستم پس مگیر
شهر نجیب چشمته از چشم مستم پس مگیر
نمک رو زخمانوم مریز ا غصه دل خونم مکن
ای مثل لیلی دل فریب هم درد مجنونم مکن

دنیا نه جای موندنن شاد امده نشاد................................................................؟
یکشنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1386 ساعت 10:00
امتیاز: 0 0
1 2 >>